آموزش مدلسازی تزریقی سالیدورک و پرینت سه بعدی 3D Printing SolidWorks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

آموزش مدلسازی تزریقی سالیدورک و پرینت سه بعدی 3D Printing SolidWorks

آموزش مدلسازی سالیدورک Designing for Injection Molding and 3D Printing SolidWorks

آموزش مدلسازی سالیدورک : در طول این درس، میخواهیم با استفاده از نرم افزار SolidWorks  یاد بگیریم که چگونه برای قالب گیری سریع تزریق پلاستیک و چاپ سه بعدی (3D Printing) طراحی و مدل سازی کنیم؟

این شامل استفاده از مزیت های طرح طراحی برای کمک به ایجاد قطعاتی می شود که  پس از ایجاد مونتاژ به طور کامل قابل ویرایش هستند.

ما همچنین یاد بگیریم که چگونه بدن داخلی و اجزای مونتاژ را در این قطعات طراحی کنیم. پس از ایجاد مدل CAD ما، ما آن را به گام بعدی خواهیم برد و از آن مدل سه بعدی رندر واقع بینانه خواهیم گرفت

. تمام این تکنیک ها در حال حاضر در جهان طراحی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و درک دقیق در مورد اینکه چگونه قطعات پلاستیکی از طرح به محصول گرفته شده کمک می کند تا به یک طراح دور دست تبدیل شوید. نرم افزار مورد نیاز برای دنبال کردن این دوره آموزشی، حداقل ورژن های SolidWorks 2014، KeyShot 5 است.

نام آموزش : مدلسازی تزریقی سالیدورک و پرینت سه بعدی 3D Printing SolidWorks

نرم افزار : SolidWorks

زمان : 1 ساعت و 30 دقیقه

زبان :انگلیسی

فیلم آموزشی  Video Tutorials

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=46304 :لینک کوتاه

کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن