خانه / دانلود آموزش مدل سازی سه بعدی : تری دی مکس 3ds max مایا Maya اتوکد Auto cad زیبراش ZBrush / دانلود آموزش شبیه سازی سیستم آنالیر سایت رویت Site Analysis Revit
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود آموزش شبیه سازی سیستم آنالیر سایت رویت Site Analysis Revit" توسط تاریخ انتشار: 19/03/2017

آموزش ساخت سیستم تحلیل سایت رویت Site Analysis Revit سیستم تحلیل سایت رویت : در این سری از آموزش های آوتوردسک رویت Revit Autodesk، میخواهیم با استفاده از تمام عناصر و اجزاء ساختمانی و همچنین ابزارهای رویت، یک سیستم آنلالیز سایت برای رویت site analysis که کاملا قدرتمند و حرفه ای باشد را بسازیم. در ادامه این …

دانلود آموزش شبیه سازی سیستم آنالیر سایت رویت Site Analysis Revit

دانلود آموزش شبیه سازی سیستم تحلیل سایت رویت Site Analysis Revit

آموزش ساخت سیستم تحلیل سایت رویت Site Analysis Revit

سیستم تحلیل سایت رویت : در این سری از آموزش های آوتوردسک رویت Revit Autodesk، میخواهیم با استفاده از تمام عناصر و اجزاء ساختمانی و همچنین ابزارهای رویت، یک سیستم آنلالیز سایت برای رویت site analysis که کاملا قدرتمند و حرفه ای باشد را بسازیم. در ادامه این آموزش با من همراه باشید!

این آموزش ویدئویی را با وارد کردن و بکار گیری تصاویر ماهواره ای satellite image شروع میکنیم. جایی که ساختمان مورد نظر ما، در یک محله و سایت خیلی شلوغ و متراکم قرار دارد. از این تصویر برای تنظیم مقیاس scale پروژه مان استفاده میکنیم و میتوانیم از اطلاعات مقیاس جهانی real world data هم برای دقیق تر شده پروژه استفاده کنیم.

برای پیاده سازی این پروژه، نیاز به زیرساخت هایی site’s infrastructure داریم که باید المنت هایی مانند خیابان streets ، پل ها bridges و بلوک blocks ها را وارد سایت کنیم تا به پروژه مان جا ببخشد!

وقتی که مدل مان آماده و تکمیل completed model شد، میتوانیم توسط انجام مطالعات خورشیدی conducting a solar study روی مسیر خورشید و اینکه چطور روی سایت ما تاثیر میگذارد، آن را بیشتر آنلالیز کنیم !همچنین برای آزمایش درست بودن مقیاس، میتوانیم از یک سیستم  walkthrough of downtown استفاده کنیم.

به یاد داشته باشید که وقتی در این دوره آموزشی، روی مفاهیم و تکنیک های روی سایت concepts – techniques مسلط شدید، میتوانید تمام اطلاعات پروژهای دیگر آنالیز سایت site analysis presentation را روی همدیگر قرار بدید و هیچ مشکلی هم نداشته باشید!

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش سیستم تحلیل سایت رویت

نام آموزش : دانلود آموزش شبیه سازی سیستم آنالیر سایت رویت Site Analysis Revit

زمان : 1 ساعت و 4 دقیقه

شرکت سازنده : Digital Tutors

نرم افزارهای استفاده شده : Revit

دانلود رایگان آموزش Creating a Site Analysis in Revit

دانلود رایگان آموزش – حجم = 272 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15376 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید