آموزش متریال دهی رویت : ساخت ویرایش و اعمال تکسچر Materials Revit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

آموزش نحوه متریال دادن در رویت : Working with Materials in Revit

آموزش نحوه متریال دادن در رویت : Working with Materials in Revit

آموزش نحوه متریال دادن در رویت : در  این سری از آموزش های جامع رویت Revit series  tutorials ، میخوایم روش های کار با متریال در نرم افزار طراحی ساختمان BIM models رویت را برسی کنیم.

آموزش مان را کادر ویرایشگر متریال رویت Material Browser شروع میکنیم و مکان دهی تمام ابزارهای tools موجود در آن پنجره window را به شما نشان خواهیم داد.

در گام بعدی ، متریال هایی که در پروژه های قبلی مان ایجاد کرده ایم را ویرایش  change materials میکنیم و متریال های قسمت های مختلف ساختمان building elements  و اسمبل assemblies های موجود در آن و تنظیمات و ویژگیهای متریال های آنها را ویراش میکنیم.

سپس یک گام پیش تر گذاشته و روش ویرایش متریال های ساخته شده رویت manipulate material properties را برسی میکنیم به نحوی که خروجی outcome  آن متریال در رندر را باب میل خودمان در بیاوریم.

در گام آخر، به شما عملا نشان خواهیم داد که چطور متریال های مختلف different materials ، و ویژگی های متریال های از پیش آماده شده material property assemblies میتوانند روی عملکرد حرارتی thermal performance ساختمان شما، تاثیر building بگذارند.

در پایان این کورس ویدویی video training courses ،انواع روش های متریال دهی رویت را به خوبی درک کرده اید و همچنین نحوه ساخت ویرایش و اعمال متریال materials ها را در رویت به شما یاد خواهیم داد و شما شاهد قدرت اطلاعات برای ساخت یک ساختامان  building performance خواهید بود!

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش متریال دهی در رویت

نام آموزش : دانلود آموزش متریال دهی در رویت + ویرایش تکسچر

نرم افزارهای استفاده شده : Autodesk Revit

زمان : 30 دقیقه

دانلود رایگان آموزش Working with Materials in Revit

 

دانلود رایگان آموزش – حجم = 191 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15398 :لینک کوتاه

کانال تلگرام

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن