آموزش مدلسازی

آموزش طراحی نمای ساختمان : پنجره های پارامتریک پلاگین RailClone

آموزش طراحی پنجره نمای ساختمان : ترفند های طراحی پنجره پارامتریک پلاگین ریل کلون RailClone

آموزش ترفند های طراحی پنجره نمای ساختمان پلاگین ریل کلون RailClone

در یکی از آموزش های قبلی مان در مورد آموزش ترفندهای پلاگین فارست پک ریل کلون RailClone ، صحبت کردیم و از آن موقع تا بحال، چندین بار در مورد نحوه ساخت این نوع آبجکت ها ، سوال پرسیده بودید!

طراحی پنجره نمای ساختمان :برای پاسخ به این دست سوالات،در این اپیزود ترفند ها و تکنیک ها tips and tricks episode جدیدی  را خدمت شما ارائه میکنیم تا بهترین روش های ساخت و آماده سازی مدل سازی پنجره های پارامتریک window model را یاد بگیرید و بتوانید پنجرهای نمای ساختمان را با پلاگین RailClone ، پارامتریک کنید!در اینجا منظور ما از پارامتریک ، این هست که بجای اینکه مجبور باشید با ورتکس ها و پولیگان ها کار کنید، میتوانید از کادرهای عدد خور تری دی مکس استفاده کنید!

و به این صورت میتوانید از همان پنجره ؛ در پروژه های بعدی خودتان که فقط اندازه متفاوتی different sizes دارد ، استفاده مجدد کنید !

همچنین وقتی که درحال ساخت این آبجکت ها این پروسه هستیم، میتوانیم به شما نشان دهیم که چطور به صورت اتوماتیک ، فقط با یک کلیک، کل نمای ساختمان را با پنجره های با جزئیات بالا، پر کنید.این آموزش توسط سایت رسمی ریل کلون itoosoft تهیه و منتشر شده است.

ویدئو آموزشی طراحی پنجره نمای ساختمان : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش : 13 دقیقه

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا