آموزش particle systemآموزش کامپوزیت

آموزش ویدئویی کار با سیستم ذرات هودینی Particles in Houdini

 کار با سیستم ذرات هودینی دانلود رایگان آموزش Introduction to Particles Houdini

آموزش حرفه ای شبیه سازی ذرات Particles Houdini

در این سری از آموزش های حرفه ای و رایگان نرم افزار هودینی Houdini tutorials ، میخواهیم نگاهی داشته باشیم به عملیات سیستم ذره ای Particle Operators که به اختصار، به آن POP میگویند.

آموزش جلوه های ویژه خودمان را با بحث و توضیح در مورد مفاهیم و تئوری های پایه ای در مورد Particle Operators شروع میکنیم و همچنین ابزار های Particle Shelf را توضیح خواهیم داد.و همچنین در مورد گردش کار و راه ساخت زمینه های پویا (dynamics context) بحث خواهیم کرد.

سپس اصلی ترین تنظیمات ساخت و ساز ابزار shelf tools را با احجام ساده را کار خواهیم کرد و همچنین روی مباحثی مانند پیداکردن منبع ذرات particle sourcing ، نیروی ذرات particle forces و تنظیمات آبجکت های کمکی sprites را کار خواهیم کرد.

در ادامه این بحث، روی نوشتن اکسپرسشن VEX expressions های خودمان کار خواهیم کرد تا بتوانیم جوانب مختلف رفتار پارتیکل ها را کنترل کنیم.این آموزش هودینی Houdini training برای هنرمندان گرافیست هایی مناسب است که درک پایه ای از مفاهیم پایه ای سه بعدی basic 3D concepts هودینی دارند و همچنین درک و آشنایی کلی با محیط این نرم افزار.این آموزش فوق العاده را از طرف بچه های تری دی مکس فارسی ، به شما عزیزان تقدیم میکنیم …

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : دانلود آموزش ویدئویی کار با سیستم ذرات هودینی Particles in Houdini
  • نرم افزارهای استفاده شده : Houdini14
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 2 ساعت و 30 دقیقه

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا