پلاگین تری دی مکس

پلاگین ساخت آسمان اتمسمفر و جو تری دی مکس Ozone Cloud Factory

دانلود پلاگین ازون Ozone : پلاگین شبیه سازی بگراند آسمان جو  Ozone Cloud Factory

دانلود پلاگین ازون Ozone : پلاگین شبیه سازی بگراند آسمان جو  Ozone Cloud Factory

پلاگین ازون Ozone : یکی از بهترین نرم افزار های هوشمند ساخت اتوماتیک بگراند و آسمان و اتمسفر؛ محصول شرکت CloudFactory به اسم پلاکین Ozone 2017 plug-in است که قابلیت نصب در نرم افزار عظیم تری دی مکس را هم دارد!

پلاگین فوق العاده CloudFactory Ozone 2017 با استفاده تکنولوژی خاص خود، میتواند علاوه بر شبیه سازی و رندر گیری بگراند، کار ایجاد انواع افکت های اتمسفر atmospheric effects را هم انجام میدهد.

قدرت این پلاگین در این هست که میتواند تاثیر جو شبیه سازی شده را روی تمام آبجکت ها، سطوح و …. هم اعمال کند تا به یک نتیجه کاملا واقع گرایانه برسید.پلاگین CloudFactory Ozone دقیقا بر اساس همان تکلونولوژی بکار رفته در نرم افزار ویو اکستریم Vue xStream استفاده میکند، با این تفاوت که فقط محدود به اتمسفر و آسمان میشود.

پلاگین Ozone  :سازگاری کامل با پلاگین های MentalRay و V-Ray

CloudFactory Ozone 2017 به طور کامل با فناوری های خاص MentalRay مانند Sun & Sky، Light Metrics، Rendering Bucket Distributed و غیره سازگار است.و به طور کامل با فن آوری های ویژه Sun و Sky V-Ray سازگار است. به طور خودکار تنظیمات آن را برای مطابقت با اثرات این ویژگی ها، هر زمان که آنها در 3ds Max، مایا یا Softimage استفاده می شود.

یک مجوز CloudFactory Ozone 2017 را می توان با تمام برنامه های کاربردی سازگار و ارائه دهندگان نصب شده در سیستم خود استفاده کرد.

  •  برای مایا با MentalRay، نرم افزار Maya و رندرهای V-Ray کار می کند.
  •  برای 3ds Max با رندرهای MentalRay و V-Ray کار می کند.
  •  برای Softimage با MentalRay کار می کند.
  •  برای LightWave و Cinema4D با رندر بومی کار می کند.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش : برسی امکانات پلاگین اوزون

دانلود پلاگین شبیه سازی اتمسمفر و جو تری دی مکس Ozone Cloud Factory

این پلاگین منسوخ شده …..

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فایل
telegram

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام وقتتون بخیر اول خیلی تشکر کنم از سایت خیلی مفیدتون و زحمتایی که میکشید،یه سوال دارم این برنامه برای مکس ۲۰۱۸ کار نمیکنه نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا