آموزش مدلسازیآموزش های رایگان
موضوعات داغ

آموزش مدلسازی معماری مایا Maya NURBS Extrude

آموزش مدلسازی مایا Maya NURBS Extrude

آموزش مدلسازی مایا Maya NURBS Extrude

مدلسازی مایا Maya NURBS Extrude : در این آموزش ویدوئی مایا، میخواهم شما را با یکی دیگر از ابزارهای مدلسازی سه بعدی مایا به اسم NURBS extrude آشنا کنم که در مدلسازی ساختمانهای معماری کاربرد دارد. با آشنایی و درک بهتر این ابزار ، میتوانید مدل های پیچیده ای را بسازید.حتما در سایر نرم افزار های سه بعدی ساز مانند اتوکد و تری دی مکس، مشاهده کرده اید که میتوان یک شی دو بعدی را در امتداد یک مسیر اکسترود کرد (extrude a profile curve along a path curve). روش اکسترود کردن در امتداد یک مسیر ، یکی از سریع ترین روش های مدلسازی معماری در Maya است.

مدلسازی به این روش، نیازمند به انتخاب به ترتیب بعضی از قطعات component curves است که پس از برسی این موارد میپردازیم به اینکه چطور آنها را تراز align کنیم و اینکه چطور در پایان کار، سطوح نوریز NURBS surface نهایی را ویرایش مجدد کنیم.همچنین میتوانید دوره دانلود آموزش مایا به زبان فارسی را هم مشاهده کنید

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش مدلسازی معماری مایا به زبان فارسی : Maya NURBS Extrude

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

 

Use the NURBS Extrude tool in Autodesk Maya 2018 Farsi Tutorials How to use the Maya NURBS Extrude command در هنگام کار در Maya 2018، کمی کمک بزرگی برای بدست آوردن چگونگی استفاده از ابزار Maya 2011 NURBS نیاز دارید؟ آموزش مدلسازی معماری مایا این کلیپ به شما نشان می دهد که چگونه انجام می شود. این که آیا شما تازه به نرم افزار مدل سازی محبوب Autodesk و یا یک هنرمند 3D با تجربه دست یافته اید و فقط به دنبال بهتر شدن در جریان کار مایا 2019 هستید، مطمئن هستید که این آموزش ویدیویی مدلسازی مایا به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد. برای جزئیات، این راهنمای ویدیو رایگان را تماشا کنید. من مشکلی با NURBS-> Extrude دارم من یک مسیر منحنی برای مسیر و یک منحنی دوم برای مسیر جلب میکنم، همانطور که تمام وقت آن را انجام داده ام. مشکل اینجاست که عمق منحنی در تمام قسمتهای Object یکسان نیست. در اینجا شما یک عکس از مشکل دارید.آموزش مدلسازی معماری مایا. برای بحث عمیق در این ویدئو با استفاده از NURBS Extrude، بخشی از مایا 2013 آموزش ضروری: 3 تکنیک های NURBS مدل سازی به زبان فارسی است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا