آموزش مدلسازی

آموزش نورپردازی انیمیشن سازی ریگ مایا رندر من Maya – Renderman

آموزش نورپردازی مفهومی ریگ مایا انیمیشن سازی رندر من Maya Renderman

آموزش نورپردازی مفهومی ریگ مایا Rigs Maya Renderman

دانش اینکه چطور بتوانید صحنه ها و پروژه های خودتان را به خوبی نورپردازی کنید، امری بسیار مهم و برای کسانی که خودشان را حرفه ای میدانند؛ بسیار ضروری است .

در این دوره آموزش نورپردازی مفهومی ریگ مایا Introduction to Lighting Concepts and Rigs with Maya and Renderman، میپیدازیم به معرفی توسعه نورپردازی پروژه های مایا با متور رندر RenderMan تا در نتیجه کیفیت رندر های خودتان را یک پله بالاتر ببرید!

آموزش مان را با تکینک های اصلی نورپرازی main lighting technique شروع میکنیم (نورپردازی سه نقطه ای three-point lighting) و یک درک عمیق برای نورپردازی رندرمن RenderMan در مایا به دست خواهیم آورد.

همچنین یادخواهیم گرفت که چطور یک Cornel box را مدل سازی کنیم و برای تست رندر به آن متریال اعمال کنیم  و از یک تصویر اچ دی آر HDRI ساده برای ایجاد توسعه ظاهر ریگ development rig استفاده کنیم.

در پایان این کورس آموزش مایا course ، نحوه استفاده از رندرمن برای مایا RenderMan Maya را یاد خواهید گرفت تا بتوانید پروژه هایی را ایجاد کنید که به خوبی نورپردازی و ریگ rigged شده اند و دانستن این مفاهیم مهم، واقعا میتوانید در بالا بردن کیفیت پروژه های آینده future projects شما را یاری رساند!برای دنبال کردن این دوره آموزشی میتوانید از Maya 2017 و RenderMan 20.8 استفاده کنید.زمان این دوره سه ساعت و بیست دقیقه و به مربی گری آقای Miguel Lleras Villaveces انجام خواهد شد.

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

دانلود آموزش Introduction to Lighting Concepts and Rigs with Maya and Renderman Pluralsight

دانلود آموزش + فایل های پراجتکت- 936 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21541 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا