دانلود پلاگین مکسول رندر برای تری دی مکس plugins maxwell render

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

دانلود پلاگین مکسول رندر برای تری دی مکس plugins NextLimit Maxwell Render v4.0.4 render

دانلود پلاگین مکسول NextLimit Maxwell Render v4.0.4 برای 3ds Max

پلاگین مکسول رندر برای تری دی مکس :در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، میخواهیم پلاگین رندرگیری مکسول را که برای تریدی مکس طراحی شده را خدمت شما ارائه کنیم.

از مهم ترین ویژگی های پلاگین مکس ول برای مکس Maxwell for 3ds Max میتوان ادغام خوب منوها محیط این نرم افزار با رابط کاربری خود 3ds Max نام برد، که به راحتی میتوان با آن کار کرد.

این پلاگین رندرگیری plugins maxwell render با طراحی نوار ابزار ساده و کارامد خود، توانسته یک محیط ساده و جامع Maxwell toolbar را گرافیست ها و هنرمندان دیجیتالی فراهم کند.

این پلاگین کاری از شرکت maxwellrender است و در مجموع ، میتوان این پلاگین را یک پکیج با تاکنولوژی پیش رفته  advanced Maxwell Render technology دانست که سازگاری compatibility with 3ds Max خوبی با تریدی مکس دارد.

پلاگین Maxwell از نظر کیفیت رندر، سطح بالایی دارد.ولی از نظر سرعت رندر، نسبت به سایر متور رندرها، کندتر و از محبوبیت کمتری نسبت به بقیه برخوردارتر هست!

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش

دانلود پلاگین مکسول رندر برای تری دی مکس  plugins maxwell render

دانلود با لینک مستقیم – 168 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21116 :لینک کوتاه

کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

بستن