آموزش مدلسازی

دانلود آموزش مس در رویت : مدلسازی پیشرفته حرفه ای Massing Revit

آموزش مس در رویت Massing Revit tools

آموزش مس در رویت Massing Revit tools

آموزش مس در رویت : در آغاز هر مدل سازی معماری، معمولا ما هیچ ایده ای برای شکل کلی آن نداریم و یا مثلا دقیقا نمیدایم که چه متریالی خواهد داشت و یا مثلا درب ها و پنجره های آن کجا خواهد بود؟! با ابزار رویت مسینگ Massing Revit میتوانید اول شکل کلی مدل تان را بسازید و وقتی مدلسازی کانسپتی شما کامل شد، آن زمان میتوانید قسمت های فرعی ساختمان مثل درب و پنجره را اضافه کنید.و لازم نیست که ترسیمات مجددی را انجام بدهید.

راه ها و تکنیک های زیادی برای مدلینگ به صورت کلی و پوسته سه بعدی استفاده از این ابزار قدرتمند رویت Massing Revit وجود دارد. که همه را کار خواهیم کرد. این ابزار هم جزئی از برنامه های ساخت و ساز و مدلسازی ساختمان بر اساس اطلاعات Building Information Modeling کاری از شرکت اوتودسک Autodesk است که به آن به اختصار BIM نام گذاری کرده اند.این دوره آموزشی برای کسانی طراحی designed شده است که آشنایی پایه ای با رویت basic understanding of Revit دارند.

آموزش مدلسازی معماری رویت : ابزار Massing Revit tools

این دوره آموزشی را با آشنایی با کاربردها و نحوه استفاده از ابزار mass elements in Revit در رویت شروع میکنیم.سپس با کمک ابزار های مدل سازی کانسپتی رویت، مانند: mass extrusion و revolve, sweep,  loft شروع به ساخت و ساز یک مدل معماری خواهیم کرد.

گام بعدی، ویرایش کردن مدل ماکتی ساخته شده edit conceptual masses است و این مرحله شامل اضافه کردن لبه ها adding edges و پخ کردن گوشه ها و پروفایل هاست و همچنین ویرایش نما ها و المنت های mass element faces !

در گام آخر این آموزش ویدویی رویت Massing Revit video tutorial ، به شما یاد خواهیم داد چطور از یک حجم خام وکلی، فرم یک خانه را ایجاد کنید .مثلا اجزایی مانند ساخت کف طبقه creating floors . و تمام قطعات را توسط متریال ها materials دسته بندی خواهیم کرد و همچنین روش های آنالیز حجم طبقات analyzing mass floors را با استفاده از یک برنامه زمان بندی schedule ، انجام خواهیم داد!

پس از گذراندن این دوره کامپیوتری آموزش مس در رویت computer based training course ، به صورت کامل توانایی استفاده از ابزار مدلسازی رویت Revit’s massing tools را برای طراحی های اسکیسی خود دارید .

دوستان عزیزم، برای شما فایل های تمرینی Working files را هم در فایل دانلودی قرار داده ایم و میتوانید که در طول این دوره، فایل های رویت را باز کرده و با هر قسمت، شما هم پیش بروید!

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش مس در رویت

  • نام آموزش : آموزش مدلسازی معماری رویت Massing Revit tools
  • زمان : 2 ساعت و 30 دقیقه
  • شرکت سازنده : infiniteskills
  • نرم افزارهای استفاده شده : Revit

 

دانلود آموزش تصویری مس در رویت

infiniteskills Massing With Revit Training Video

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا