آموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

دانلود آموزش نورپردازی فیلم های سینمایی ویری مایا V-Ray Maya

آموزش تنظیمات نورپردازی برای صحنه های فیلم سینمایی Feature Film VRay Maya

آموزش تنظیمات نورپردازی برای صحنه های فیلم سینمایی Feature Film VRay Maya

در این سری از آموزش های نرم افزار مایا Maya tutorial ، میخواهیم تکنیک های نورپردازی که در فیلم های سینمایی استفاده میشود را با پلاگین V-Ray برای مایا و نرم افزار کامپوزیت نوک NUKE برسی کنیم.

در طول این آموزش ، گام های را که برای انجام یک نورپردازی پیش رفته مورد استفاده در فیلم های سینمایی setup advanced film lighting استفاده میشود را طی خواهیم کرد.

آموزش مان را تنظیمات نورپردازی اچ دی آر image-based lighting setup ، شروع میکنیم و برای این پروژه ، 4 نقطه نورپردازی point light setup را تنظیم خواهیم کرد.

برای پست پروداکشن ، در قسمت رندر المنت ها ، یک رندر به صورت Alembic خروجی خواهیم گرفت و سپس یک پیش کامپوزیت precomps/lighting comps را برای نوک خواهیم ساخت.

در پایان این دوره تمرینی مایا Maya training ، درک کاملی از گردش کار و مراحل مورد نیاز برای نورپردازی صحنه در فیلم های سینمایی پیدا خواهید کرد. با این آموزش فوق العاده، همراه ما باشید. و همچنین میتوانید آموزش جامع و فارسی نرم افزار مایا را هم مشاهده بفرمایید.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : کورس آموزشی نورپردازی فیلم های سینمایی ویری مایا V-Ray Maya
  • نرم افزارهای استفاده شده : Maya, V-Ray , NUKE
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 1 ساعت و 45 دقیقه

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا