آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

دانلود رایگان آموزش ویدئویی ویژگی های جدید مایا Maya 2016

دانلود رایگان آموزش ویدئویی ویژگی های جدید مایا Maya 2016

امکانات جدید اضافه شده مایا . نورپردازی رندر Maya 2016

مایا نرم افزار بسیار گسترده ای هست و شروع یادگیری آن برای مبتدی ها ، میتواند بسیار سخت باشد و نمیدانند که از کجا ، آموزش مایا را شروع کنند! در این سری از آموزش های تخصصی و تصویری مایا Maya tutorial ، میخوایم چند تا از مهمترین و کلیدی ترین دستورات و قسمت های مایا را با ذکر چند مثال عملی توضیح بدهیم.

آموزش مان را محیط جدید مایا 2016 Maya interface، شروع میکنیم و نحوه کار کردن و چرخیدن در فضای سه بعدی 3D view را تمرین میکنیم. جایی که مدل ها در صحنه 3بعدی ما models . scenes ، قرار دارند.بعدش نحوه کار کردن با مدل های تری دی 3D models ، و در مورد ابزارهای مدلسازی جدید مایا Maya’s modeling tools، بیشتر توضیح خواهیم داد.

Animation is next » مرحله بعدی، انیمشن سازی هست و قلب انبمشن سازی ، یعنی ساخت کلید فریم ها set keyframes ، ویرایش زمان بندی  و کار با کنترل کننده های پخش انیمشن (playback controls) تا مدل بتواند مدل، دور تا دور صحنه حرکت کند.

ابزارهای جدید اضافه شده به مایا 2016

work materials and textures : کار کردن با متریال ها و تکسچر ها در مایا 2016 بسیار راحت شده و به راحتی میتوانید به سطوح مختلف، ظاهر و جلوه های متفاوتی را اعمال کنید و دانش و مهارت های خودمان را به چالش بکشیم.

add manipulate lights in scenes : هیچ صحنه ای را بدون وجود نور نمیتوان تصور کرد ! پس ما هم از متور رندر منتال ری Mental Ray برای رسیدن به رندر های نهایی و با کیفیت final images projects استفاده میکنیم. این دوره آموزشی مایا ، نقطه بسیار خوبی برای آموزش مایا 2016 هست اما ما فقط سطح این نرم افزار قدتمند را خراش میدهیم !!!

برای دوره های کامل تر مایا، پیشنهاد میکنم که سایر دوره های موجود در سایت 3dmaxfarsi.ir را مشاهده بفرمایید. مخصوصا دوره : دانلود آموزش کامل مایا : مدل سازی متریال دهی رندرگیری Maya 2017

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : دانلود رایگان آموزش ویدئویی ویژگی های جدید مایا
  • نرم افزارهای استفاده شده : Maya 2016
  • شرکت سازنده : Digital Tutors
  • زمان : 1 ساعت

دانلود فیلم آموزش Exploring Maya 2016

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15632 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا