آموزش مدلسازی

آموزش ساخت تیغه فلزی سالید ورک SolidWorks

دانلود آموزش Digital Tutors - Creating a Windmill Blade in SolidWorks

 دانلود آموزش Creating a Windmill Blade SolidWorks

دانلود آموزش سالیدورک  Creating a Windmill Blade SolidWorks

صفر تا صد آموزش سالیدورک: در این سری از آموزش های جدید سالیورک SolidWorks tutorial ، میخواهیم با استفاده از 2 ابزار sketch bend sheet metal و SolidWorks sheet metal tool به معنی : خم کننده ورق فلزی سالیدورک ، یک تیغه آسیاب بادی را  بسازیم.

ساخت مدل این تیغه مربوط به یک آموزش اسمبولی (assembly) در یک آموزش دیگر میشود و نحوه ساخت آن دقیقا مانند 80 سال پیش که به این روش کار میکردند، مدل سازی شده است. امروزه، لبه این گونه تیغه ها، به روش های مدرن تری ساخته میشوند و شبیه پره توربین مدرن هستند و زاویه تیغه آنها در بخش داخلی تند تر هست و کوچکتر اند و زوایای خارجی آنها هم کمتر زاویه دارند.شکل ظاهری آن هم مانند  ورق های فلزی تخت گالوانیزه است که در بعضی قسمت ها برش جوش خورده اند.

ما میخواهیم با استفاده از SolidWorks sheet metal با فرم تخت یک ورق فلزی، ایجاد چند برش ، اتصال قسمت های سازه ای آن ، تیغه جلویی و … را بسازیم.سپس با استفاده از ابزار sketch bend ، آن را خم کنیم و شکل استوانه ای آن را بسازیم.

همچنین محدودیت ها و مشکلات رایج را حل میکنیم و برای هر کدام از آنها راحل توضیح خواهیم داد. و ختی ها و errors هایی که ممکن است در حین ابزار sheet metal geometry به وجود بیاییند، را توضیح خواهیم داد. و همچنین روش ها و تکنیک های سالید مادلینگ (solid modeling techniques) را نشان میدهیم و این آموزش را با ساخت یک simple sheet metal rivet ساده تکمیل خواهیم کرد.

و در آخر، با استفاده از 2 ابزار مهم (SolidWorks sheet metal tool – sketch bend feature) یک مدل از یک تیغه که شاید حدود 80 سال پیش ساخته میشد را مدل سازی سه بعدی خواهیم کرد.

خرید دانلود فیلم آموزشی ساخت تیغه فلزی سالید ورک SolidWorks

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش :دانلود آموزش ساخت تیغه فلزی سالید ورک
  • نرم افزارهای استفاده شده : SolidWorks
  • شرکت سازنده : Digital Tutors
  • زمان : 1 ساعت و 45 دقیقه

دانلود فیلم آموزشی ساخت تیغه فلزی سالید ورک

Digital Tutors – Creating a Windmill Blade in SolidWorks

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا