خانه / دانلود آموزش مدل سازی سه بعدی : تری دی مکس 3ds max مایا Maya اتوکد Auto cad زیبراش ZBrush / آموزش ساخت یک ورق فلزی نیم گرد سالیدورک blade bracket solid works
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش ساخت یک ورق فلزی نیم گرد سالیدورک blade bracket solid works" توسط تاریخ انتشار: 27/03/2016

دانلود آموزش creating a wheel blade bracket solidworks در این دوره آموزشی سالیدورک SOLIDWORKS ، میخوایم چند تا روش های ساخت یک ورق فلزی نیم گرد را توضیح بدهیم. چندین آبشن که مخصوص طراحی  و ویژگی های draft feature و طراحی جایگزین با استفاده از ابزارهای طراحی صفحات (surfacing tools) را کار کنیم. ویژگی های روش (draft feature) …

آموزش ساخت یک ورق فلزی نیم گرد سالیدورک blade bracket solid works

دانلود آموزش creating a wheel blade bracket in solid works

دانلود آموزش creating a wheel blade bracket solidworks

در این دوره آموزشی سالیدورک SOLIDWORKS ، میخوایم چند تا روش های ساخت یک ورق فلزی نیم گرد را توضیح بدهیم. چندین آبشن که مخصوص طراحی  و ویژگی های draft feature و طراحی جایگزین با استفاده از ابزارهای طراحی صفحات (surfacing tools) را کار کنیم.

ویژگی های روش (draft feature) معمولا به تکنیک ها و ابزارهای (Mold Tools) اختصاص داده شدند و فقط برای طراحی مدل های است که از جنس پلاستیک هستند و روش (قالب گیری تزریق پلاستیکی) نام دارند.با استفاده از تنظیمات پیشفرض برای draft feature ، به راحتی میتوان صفحات خم شده و زاویه داری را ساخت تا بتوان به راحتی با ابزار mold، روی آن کار کرد.

البته با استفاده از این ابزار، میتوان اشکال و مدل های پایه ای (basics) فراوان و حتی شاید فرم های عجبی و غریبی ساخت که با ابزار های معمولی سالیورک (SolidWorks modeling tools) نمیتوان آنها را ساخت.

در پایان این دوره آموزشی، یک آنالیز از مدل سالید (solid model) خودمان با زوایای پیچیده اش و صفحاتش، نشان میدهد که هندسه نامطلوب و غیر طبیعی در قسمت گوشه و کنار ها ، به سختی توسط تکنیک های مدل سازی (solid modeling techniques) ساخته میشود.

بنابراین، ویژگی های مدل سالید مان (solid model features) را پاک میکنیم و برای مدل مان از (leftover sketch) استفاده میکنیم، با استفاده از ابزارهای ساخت صفحات،قسمت های مختلف را مجددا می سازیم و همچنین در مورد آبشن ها و راه حل های رایج صحبت خواهیم کرد.

در پایان این دوره تمرینی سالیدورک، مدل ما خیلی طبیعی تر و غیر یکنواخت خواهد شد و ما را قادر میکند تا که فرم نهایی مان را به یک sheet metal flat pattern تبدیل کنیم.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش :آموزش ساخت یک ورق فلزی نیم گرد سالیدورک

نرم افزارهای استفاده شده : حداقل solid works و بالاتر

شرکت سازنده : Digital Tutors

زمان : 2 ساعت و 10 دقیقه

دانلود رایگان آموزش creating a wheel blade bracket in solid works

دانلود رایگان آموزش با لینک مستقیم- 704 مگابایت

 

خرید آموزش creating a wheel blade bracket in solid works

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=13406:لینک کوتاه

درباره: جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*