آموزش مدلسازی

آموزش ساخت ورق فلزی نیم گرد سالیدورک blade bracket solid works

دانلود آموزش creating a wheel blade bracket in solid works

دانلود آموزش سالیدورک creating a wheel blade bracket in solidworks

در این دوره آموزشی سالیدورک SOLIDWORKS ، میخوایم چند تا روش های ساخت یک ورق فلزی نیم گرد را توضیح بدهیم. چندین آبشن که مخصوص طراحی  و ویژگی های draft feature و طراحی جایگزین با استفاده از ابزارهای طراحی صفحات (surfacing tools) را کار کنیم.

ویژگی های روش (draft feature) معمولا به تکنیک ها و ابزارهای (Mold Tools) اختصاص داده شدند و فقط برای طراحی مدل های است که از جنس پلاستیک هستند و روش (قالب گیری تزریق پلاستیکی) نام دارند.با استفاده از تنظیمات پیشفرض برای draft feature ، به راحتی میتوان صفحات خم شده و زاویه داری را ساخت تا بتوان به راحتی با ابزار mold، روی آن کار کرد.

البته با استفاده از این ابزار، میتوان اشکال و مدل های پایه ای (basics) فراوان و حتی شاید فرم های عجبی و غریبی ساخت که با ابزار های معمولی سالیورک (SolidWorks modeling tools) نمیتوان آنها را ساخت.

در پایان این دوره آموزشی، یک آنالیز از مدل سالید (solid model) خودمان با زوایای پیچیده اش و صفحاتش، نشان میدهد که هندسه نامطلوب و غیر طبیعی در قسمت گوشه و کنار ها ، به سختی توسط تکنیک های مدل سازی (solid modeling techniques) ساخته میشود.

بنابراین، ویژگی های مدل سالید مان (solid model features) را پاک میکنیم و برای مدل مان از (leftover sketch) استفاده میکنیم، با استفاده از ابزارهای ساخت صفحات،قسمت های مختلف را مجددا می سازیم و همچنین در مورد آبشن ها و راه حل های رایج صحبت خواهیم کرد.

در پایان این دوره تمرینی سالیدورک، مدل ما خیلی طبیعی تر و غیر یکنواخت خواهد شد و ما را قادر میکند تا که فرم نهایی مان را به یک sheet metal flat pattern تبدیل کنیم.

خرید آموزش creating a wheel blade bracket in solid works

فیلم آموزش سالیدورک Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 

  • نام آموزش :آموزش ساخت یک ورق فلزی نیم گرد سالیدورک
  • نرم افزارهای استفاده شده : حداقل solid works و بالاتر
  • شرکت سازنده : Digital Tutors
  • زمان : 2 ساعت و 10 دقیقه

 

دانلود آموزش تصویری ساخت ورق فلزی نیم گرد سالیدورک

creating a wheel blade bracket in solidworks

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا