آموزش مدلسازی

آموزش ساخت کابینت : پلاگین ریل کلون Creating Kitchens RailClone

آموزش ساخت سریع کابینت : پلاگین ریل کلون Creating Kitchens RailClone

آموزش پلاگین ریل کلون طراحی مدلسازی آشپزخانه Kitchens RailClone

همان طور که میدانید پلاگین ریل کلون ، یک نرم افزار پارامتریک فوق العاده برای تریدی مکس است و بر اساس خطوط کار میکند.از آنجایی که ساخت کابینت برای آشپزخانه، کاربرد زیادی برای بچه های معماری دارد، این آموزش فوق العاده از سایت itoosoft را برای شما آماده کردم.از آنجایی که دوبله آموزش کمی وقت گیر هست، فقط توضیحاتش رو براتون شرح میدم و فکر کنم بعدش با دیدن همین ویدئو هم متوجه بشید که چطور باید ازش استفاده کنید….

در این دوره آموزش ویدئویی ، میخوام ترفندهایی را در مورد ساخت کابینت آشپزخانه یا شلف با پلاگین RailClone را با شما به اشراک بگذارم.این دوره، به 2 بخش اصلی مبتدی و حرفه ای تقسیم میشود.

 

1) نحوه استفاده از پریست های آماده Using the pre-built Style

بخش اول مربوط به کاربران مبتدی beginner/intermediate users است و میپردازیم به این مورد که چطور میتوانید از تنظیمات آماده این پلاگین (همان پری ست ها pre-built preset) استفاده کنید با این پریست ها به راحتی میتوانید فقط با تغییر چند تنظیمات در قسمت اسپیلاین ها Spline انواع درب ها و ارتفاع کابیت ها و دست گیره های آن را تغییر بدید.و این برای ساخت و قالب های آماده آشپزخانه میتواند خیلی کاربردی باشه و میتوانید در سایر پروژه های خودتان هم از آن استفاده کنید. پس وقتی که به خوبی آن را درک کردید، میتوانید همان کار را در پروژه دیگر وارد کنید و آن را ویراش کنید.

تقسیم بندی آنها بر اساس مترال آی دی (material id) ای است که به اون spline اعمال کردید.به راحتی میتوانید جهت بازشو کابیت، طول و عرض و ارتفاع و … را عوض کنید.

2) نحوه ساخت پریست های جدید از صفر Creating the Style from Scratch

در بخش دوم: به مهارت های پیچیده پلاگین RailClone میپردازیم و برای کاربران حرفه ای تری دی مکس advanced users مناسب هست و اینکه چطور میتوانید انواع استایل های پیچیده  preset مختلف را از صفر ، خودتان بسازید و همچنین آن استایل ها را در جنیتورهای مختلف تقسیم کنید که یک روش رایج برای پروژهای پیچیده است.

ویدئو آموزشی Video Tutorial 

پخش آنلاین آموزش – 30 دقیقه

 

تقریبا 99 درصد پلاگین های موجود برای تری دی مکس، غیرکاربردی است و بعد از یک مدت کوتاه از استفاده، آنها را رها میکنید. . ولی کمپانی بریتانیایی itoosoft ، واقعا من رو عاشق محصولات خودش کرده !!!

سایر آموزش ها و مطالب مفید:

telegram

‫2 دیدگاه ها

 1. ممنون از سایت فوق العادتون
  خسته نباشید

 2. سلام
  به پاس زحماتی که میکشید برای ترجمه این مطالب بسیار مفید از شما کمال قدر دانی را داریم
  و از این که به پیام های من و دیگر کاربران هم احترام گذاشته و وقت برای حل مشکل میگذارید تشکر میکنم
  خواهشمندم که لینک های دانلود را باز بگذارید و شرطی نکنید
  و برای فایل هایی نضیر فایل فوق نیز لینک دانلود گذاشته تا بتوانیم دانلود کرده و از ان بهترین استفاده را ببریم
  با تشکر از شما که بهرین ها را برای ما میخواهید
  :د)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا