آموزش مدلسازی

آموزش مدلسازی رویه ای هودینی CGCircuit – L-systems & Instancing : Tyler Bay

دانلود آموزش CGCircuit – L-systems & Instancing : Tyler Bay

آموزش مدلسازی رویه ای هودینی CGCircuit – L-systems & Instancing : Tyler Bay

در این صفحه میتوانید ویدئو آموزشی مدل سازی رویه ای CGCircuit – L-systems & Instancing : Tyler Bay برای نرم افزار Houdini را دانلود کنید.

شرح دوره:

سیستم های L-systems راهی عالی برای مدل سازی رویه ای هندسه را ارائه می دهند و با این مهارت ها ، شما می توانید طیف گسترده ای از اشیا complex پیچیده را ایجاد کنید. اگر تا به حال می خواستید از ابتدا شاخ و برگ ، هندسه پیچیده فراکتال یا مدل های مبتنی بر اسپلین ایجاد کنید ، L-systems یک روش رویه ای برای انجام این کار به شما ارائه می دهد. برخلاف بسیاری از آموزش های دیگر ، هدف این دوره پرداختن به موضوع به روشی آسان برای پیگیری ، فنی و هنری است.

علاوه بر سیستم های L ، در مورد instancing و نحوه کار موثر با Houdini بیشتر خواهید آموخت. ما میلیون ها چند ضلعی را با Mantra و Redshift ارائه خواهیم کرد در حالی که هدف ما بهینه سازی هرچه بیشتر زمان رندر است. این بهینه سازی ها در طیف گسترده ای از موضوعات سه بعدی قابل اجرا هستند. ایجاد محیط زیست در مقیاس بزرگ ، تخریب ، ازدحام جمعیت و موتورهای رندر در زمان واقعی همگی نمونه هایی از سایر مباحث سه بعدی هستند که از این دوره بهره مند می شوند.

 

  • زمان دوره: 3h 35mساعت
  • نرم افزار استفاده شده: Houdini
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود فیلم آموزش Instance سازی و L-System در نرم افزار هودینی

CGCircuit – L-systems & Instancing : Tyler Bay

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا