آموزش مدلسازی

آموزش هودینی CGCircuit – Introduction to VEX – Volume 3

دانلود آموزش CGCircuit – Introduction to VEX – Volume 3

آموزش هودینی CGCircuit – Introduction to VEX – Volume 3

در این صفحه میتوانید دوره آموزش زبان VEX قسمت 3 : دینامیک ریجید بادی CGCircuit – Introduction to VEX – Volume 3 را دانلود کنید.

در این آموزش ، بیننده با یک رویکرد عملی اصول زبان بیان VEX را که برای Rigid Body Dynamic Simulations اعمال شده است ، فرا خواهد گرفت.
این دوره به بیننده مبنای ایجاد RBD هایی می دهد که فراتر از رفتار پیش فرض با تلاش نسبتاً کم از طریق استفاده از قطعه های VEX است.

در فصل اول ، یک تنظیم اولیه RBD توضیح داده خواهد شد ، و سپس توضیحات کاملی از چند عملکرد بسیار مفید VEX ارائه می شود ، که می تواند در بسیاری از موارد استفاده شود ، در نهایت ، بیننده یاد می گیرد که چگونه قطعات RBD را فعال کند ، سرعت را اضافه کند ، زاویه ای سرعت و ایجاد نیروهای کشش سفارشی مفاهیمی که در طول این دوره آموزش داده می شود در بسیاری از سناریوهای تولید واقعی قابل استفاده است.

این دوره همچنین شامل دارایی دیجیتال ساختمانی رویه ای آماده تخریب است که می تواند در پروژه های شخصی یا حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد.
این دوره برای هنرمندان سطح 3D مبتدی که به دنبال تخصص در VFX هستند ، یا هنرمندانی که در برنامه های سه بعدی دیگر می خواهند به Houdini برای VFX معرفی شوند ، طراحی شده است.

پس از مشاهده این دوره ، افراد می توانند انتظار داشته باشند كه بتوانند با اطمینان شروع به نوشتن عبارات VEX و قطعه هایی از كد كنند تا ایجاد و اصلاح Rigid Body Dynamic Simulation را کنترل كنند.

  • زمان دوره: 1:30 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Houdini

آموزش زبان VEX قسمت 3 : دینامیک ریجید بادی

CGCircuit – Introduction to VEX – Volume 3

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا