آموزش مدلسازی

آموزش هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Rigids II – v2.0

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini – Rigids II – v2.0

آموزش هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Rigids II – v2.0

در این صفحه میتوانید ویدئو آموزشی CGCircuit – Applied Houdini – Rigids II – v2.0 (2020) برای نرم افزار هودینی را دانلود کنید. و مهارت های تخریب یک جسم سخت را در انیمیشن تمرین کنید.

شرح دوره:

Applied Houdini با یک نسخه بزرگ برتر از محبوب ترین آموزشهای من ، Rigids II – Struction Destruction ، دوباره به روز شده است. در این درس ما قصد داریم ساختاری را مدل کنیم که با استفاده از هندسه به منظور ایجاد یک حافظه فوق العاده کارآمد و دقیق شبیه سازی بدنه صلب که هنوز هم قابل هدایت است ، ایجاد شود! این ساختمان زیبای بتونی و شیشه ای همراه با یک سیستم محدود کننده سفارشی برگزار می شود و پس از آن بارها و بارها منفجر می شود وقتی که با استفاده از گردش کار نمودار جدید وابستگی رویه ای (یا PDG) هودینی ، تعدادی شبیه سازی را انجام می دهیم. این “wedges” از گره های TOPs برای اجرای همزمان سیم کارت ، ارائه پیش نمایش ، رایت متن و حتی ایجاد فیلم های نهایی روی دیسک استفاده می کند که می توانیم برای تصمیم گیری در مورد تنظیمات سیم کارت خود استفاده کنیم. هنگامی که ما در یک شبیه سازی که دوست داریم همگرا شویم ، آن را در Mantra سایه می زنیم ، روشن می کنیم ، و ارائه می دهیم – بلکه به عنوان یک پاداش ، من به شما نشان می دهم که چگونه با استفاده از LOPs برای به دست آوردن نتیجه ، نتیجه بهینه خود را به Solaris نیز وارد کنید. هندسه فعال شده فوری به بیش از دلار آمریکا ، بنابراین می توانیم سقوط ساختمان خود را در کارما ارائه دهیم. در این به روزرسانی جدید چیزهای زیادی برای یادگیری و عشق وجود دارد ، و من امیدوارم که شما با کاوش در تمام روش های جدید برای تخریب دقیق در Houdini از همیشه بهتر لذت ببرید!

Applied Houdini یک سریال تولیدی با کیفیت تولید است که توسط استیون کنیپینگ ساخته شده است ، و در حال حاضر یک مدیر فنی ارشد Rigid Body Destruction / FX در Industrial Light & Magic Lucasfilm (جنگ ستارگان: ظهور Skywalker ، جنگ ستارگان: آخرین جدای ، آکوامن ، جنگ ستارگان: جنگ سرکش یکی) از گردش کار اثبات شده تولید بهره مند شوید و در عین حال توضیحی عمیق در مورد اینکه چرا کارها به روشی که انجام می دهند ، رندر دهید. بهترین از همه – هر ویدئو به جای صحبت کردن و فضای مرده ، با اطلاعات واقعی و پاورقی مملو است.

  • زمان دوره: 5:30 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Houdini

دانلود آموزش دیجیدبادی هودینی – قسمت دوم

CGCircuit – Applied Houdini – Rigids II – v2.0 (2020)

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا