آموزش مدلسازی

آموزش برنامه نویسی هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Particles VI

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini – Particles VI

دانلود رایگان آموزش هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Particles VI
در این صفحه میتوانید کورس آموزشی آنلاین CGCircuit – Applied Houdini – Particles VI را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه کار با نرم افزار هودینی بالا ببرید.

بازگشت به Applied Houdini برای Particles VI: رفتار برنامه نویسی! در این درس ما در مورد چگونگی کنترل مطلق بر همه کارهایی که هر ذره در هر زمان با استفاده از زبان VEX و همچنین مفاهیم برنامه نویسی به طور کلی کنترل می کنیم صحبت خواهیم کرد. به طور خاص ، ما در مورد چگونگی ایجاد ذراتی که به تنهایی تصمیمات مختلفی را براساس محیط پیرامون خود و سایر معیارها می گیرند ، توضیح خواهیم داد. همه اینها به علاوه برخی از مدل های جالب هندسه رویه ثانویه جالب و بسیار پیچیده را در بر می گیرد! در طول راه ، ما در مورد مجموعه ای از محبوب ترین نکات و ترفندهای من نیز صحبت خواهیم کرد ، بنابراین برای یکی از جذاب ترین درسهای کاربردی هودینی آماده شوید!

Applied Houdini یک سریال تولیدی با کیفیت تولید است که توسط استیون کنیپینگ (vimeo.com/161576184) ساخته شده و در حال حاضر یک مدیر تخریب ارشد بدن صلب / مدیر فنی FX در نور و جادوی صنعتی لوکاس فیلم (انتقام جویان: جنگ بی نهایت ، جنگ ستارگان: آخرین جدایی ، سرکش است) یکی: داستان جنگ ستارگان ، جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود). از گردش کار اثبات شده تولید بهره مند شوید و در عین حال توضیحی عمیق در مورد اینکه چرا کارها به روشی که انجام می دهند ، ارائه دهید. بهترین از همه – هر ویدئو به جای صحبت کردن و فضای مرده ، با اطلاعات واقعی و پاورقی مملو از اطلاعات است!

  • زمان دوره: 3:50 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی هودینی

CGCircuit – Applied Houdini – Particles VI

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا