آموزش مدلسازی

کاربردهای ریاضیات سه بعدی CGCircuit – Applied 3d Math

دانلود آموزش CGCircuit – Applied 3d Math

دانلود آموزش CGCircuit – Applied 3d Math

در این صفحه میتوانید ویدئو آموزشی CGCircuit – Applied 3d Math برای نرم افزار تری دی مکس، مایا، اسکچاپ، راینو را دانلود کنید.

این کلاس کاربردهای ریاضیات سه بعدی را که معمولاً توسط مدیران فنی کار با گرافیک رایانه استفاده می شود ، توضیح می دهد. با استفاده از کلمات کلیدی “کاربردهای عملی” ، این دوره عمیقاً وارد تئوری ریاضی نمی شود ، هیچ اثبات ریاضی وجود ندارد و مقدار فرمول های پر شده با حروف یونانی به حداقل می رسد. این کلاس کمتر در مورد “چگونه” و بیشتر در مورد “چه” است. به عنوان مثال ، دانش آموزان یاد نمی گیرند که چگونه ماتریس را معکوس کنند ، اما می آموزند که برای چه چیزی می توانند از یک ماتریس معکوس استفاده کنند. “چگونه” و “چرا” ریاضیات در این کلاس را می توان به وفور در هر کتاب جبر خطی سطح پایین و بسیاری از وب سایت ها یافت. این “چه” است ، مانند “من به چه چیزی اهمیت می دهم؟” و “من می توانم از این برای چه چیزی استفاده کنم؟” ، که این کلاس روی آن تمرکز خواهد کرد.

  • زمان دوره: 45 دقیقه
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: همه نرم افزارهای سه بعدی

کاربردهای ریاضیات سه بعدی : تری دی مکس، مایا، اسکچاپ، راینو

CGCircuit – Applied 3d Math

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا