آموزش مدلسازی

آموزش تری دی مکس 3ds Max 2022 از سایت لیندا

دانلود آموزش Lynda – 3ds Max 2022 Essential Training

دانلود آموزش تری دی مکس 3ds Max 2022 از سایت لیندا Lynda – 3ds Max 2022 Essential Training
در این صفحه میتوانید آموزش تری دی مکس 3ds Max 2022 از سایت لیندا Lynda – 3ds Max 2022 Essential Training را دانلود کنید و با آخرین ویژگی های اضافه شده به این نرم افزار قدرتمند و حرفه ای سه بعدی، آشنا شوید و مهارت های خودتان را در زمینه مدلسازی، ریگ کاراکتر، نورپردازی و رندرینگ و ساخت انیمیشن حرفه ای در تری دی مکس، بالا ببرید.

3ds Max برنامه فوق حرفه ای و کارامد برای تجسم طراحی مهماری از شرکت معتبر Autodesk است ، اما در رسانه ها و سرگرمی ها نیز عالی است. سلام ، من آرون اف راس هستم. برای کمک به شما در شروع کار در مکس ، یک دوره ویدیویی “3ds Max 2022 Essential Training” را تألیف کرده ام. در این دوره مبتدی ، ما با اصول رابط کاربری ، نحوه دستکاری اشیا و پیمایش در فضای سه بعدی شروع خواهیم کرد.

برای یک نمای کلی از ابزارهای مدل سازی ، ما از تکنیک های متعددی مانند خطوط شکسته ، چند ضلعی ها و خدمات تقسیم استفاده خواهیم کرد. برای تنظیم صحنه ، تکنیک های اصلی دوربین و طرح را کشف خواهیم کرد. خواهیم دید که چگونه دنیای خود را با نورهای فوتومتریک و نور طبیعی روز روشن کنیم. هیچ صحنه و دارایی سه بعدی بدون مواد و بافت کامل نیست ، بنابراین ما با استفاده از Slate Material Editor رنگ را به دنیای خود می آوریم. از آنجا ، ما به ساخت سلسله مراتب ، انیمیشن قاب ساده کلید خواهیم پرداخت و با ارائه یک دنباله انیمیشن به دیسک ، کار را به پایان می رسانیم. 3ds Max یک برنامه همه منظوره قدرتمند برای ایجاد محتوای دیجیتال است. بیایید یادگیری موارد ضروری 3ds Max 2022 را شروع کنیم.

  • زمان دوره: 11h 2m
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش تری دی مکس 3ds Max 2022 از سایت لیندا


Lynda – 3ds Max 2022 Essential Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا