آموزش کاربرد تری دی مکس در معماری 3ds Max . V-Ray: Arch Viz Detailing Techniques

دانلود فیلم آموزش کاربرد تری دی مکس در معماری : یادگیری تکنیک های دیتیل سازی معماری Lynda – 3ds Max and V-Ray: Arch Viz Detailing Techniques

کاربرد تری دی مکس در معماری Lynda – 3ds Max and V-Ray: Arch Viz Detailing Techniques

در این فیلم آموزشی از سایت لیندا میتوانید کاربرد تری دی مکس در معماری را یاد بگیرید و استراتژیهایی که برای قرار دادن دوربین در صحنه ، مدل سازی ، به پایان رساندن و موارد دیگر ، اعمال جذاب و واقع بینانه 3D معماری ایجاد کنید را یاد بگیرید.همچنین میتوانید دریابید که چگونه صحنه های رندر سه بعدی خود را به سطح بعدی منتقل کنید تا تصاویر شما جذاب ، جالب و تحسین برانگیر تر باشند.

در این دوره ، مربی Verena Tatiana با بحث در مورد رویکردهای مختلف در مورد جزئیات و چگونگی غلبه بر چالش ها هنگام کار با عکسها در مقابل کار با انیمیشن ها ، شروع می کند. سپس ، او اهمیت ترکیب را توضیح می دهد و چندین تکنیک را نشان می دهد. او مدل سازی از قبل ارائه ، جزئیات جسم ، کار با پارچه و مواد ، تکنیک های نورپردازی ، و آهنگسازی پس از ارائه را پوشش می دهد.

در یک رویکرد پروژه محور ، ما گام به گام پیش خواهیم رفت و تکنیک های بسیاری را نشان می دهد که می توانید انجام دهید تا واقعاً ارائه خود را به سطح بعدی برسانید. ما یک نقطه شروع فنی خوب خواهیم داشت ، بنابراین ما می خواهیم استراتژی های قبل از ارائه و پس از ارائه را برای ایجاد نگاه نهایی خود ایجاد کنیم.

بعد از اتمام این دوره ، می توانید تکنیک هایی را که در اینجا یاد می گیرید استفاده کنید و آنها را به هر پروژه ای که در آینده دارید تبدیل کنید ، در عین حال یک قطعه خوب برای نمونه کار خود ایجاد کنید. بنابراین ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در دوره تکنیک های جزئیات 3ds Max: Arch Vis Detailing در LinkedIn Learning با من همراه شوید.

 

دانلود فیلم آموزش کاربرد تری دی مکس در معماری : یادگیری تکنیک های دیتیل سازی معماری

Lynda – 3ds Max and V-Ray: Arch Viz Detailing Techniques

3ds Max and V-Ray: Arch Viz Detailing Techniques – Lynda

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

If you like to pay with Paypal, Email us at :  jafarsydi [at]yahoo.com

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=110362 :لينک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن