آموزش 3d max V-ray

آموزش کامل لومیون Skillshare – Lumion Complete Training

 

دانلود آموزش کامل لومیون Lumion 8 / 9 Complete Training

این دوره آموزش تصویری و کامل نرم افزار لومیون توسط آقای Filip Gorzka تهیه و در سایت Skillshare منتشر شده است.

در این دوره آموزش برنامه لومیون، مربی آقای Filip Gorzka به شما آموزش خواهد که چطور از Lumion در پروژه های معماری و گرافیک سه بعدی خودتان استفاده کنید. فراخواهید گرفت که Lumion کار می کند و چگونه می توانید از آن برای تسریع کار روزمره خود استفاده کنید. در این کورس، تمام عملکردهای پیشرفته و گرافیکی جذاب را به شما نشان خواهم داد.

لومیون سه بعدی Lumion یک نرم افزار شناخته شده سه بعدی ساز و ارائه کننده سریع است که در تمام زمینه های طراحی داخلی ، رندر سه بعدی ، CAD ، طراحی گرافیک معماری ، ارائه خلاق ، طراحی مفهومی و … کاربرد دارد و در بسیاری از شرکت های معماری استفاده می شود. اگر بتوانید این نرم افزار قدتمند را یاد بگیرید، قدر خواهید بود که از همه امکانات و توانایی های موجود در Lumion در پروژ ههای معماری تان استفاده کنید و رندر های واقع بینانه و شگفت انگیز از کار خود ایجاد کنید.

در این دوره آموزش کامل لومیون، آقای Filip Gorzka به شما خواهد گفت که چگونه پرانته های معماری خود را تسریع کنید و صحنه های سه بعدی را با تعداد زیادی آبجکت درخت،فضای سبز، پرسوناژ انسان، جاده و ماشین و … فقط تنها چند کلیک ماوس آنرا به واقع واقعی تبدیل کنید.

 

دوره جامع آموزش کامل لومیون سه بعدی و پرزانته معماری (داخلی و خارجی)

Skillshare – Lumion Complete Training – Filip Gorzka – Download

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

خرید پکیج آموزش نرم افزار لومین Lumion به زبان فارسی (مقدماتی تا پیش رفته)

آموزش نرم افزار لومین به زبان فارسی

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=109221 :لينک کوتاه
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا