آموزش حل مشکل نویز نورپردازی داخلی تری دی مکس mental ray 3ds Max

دانلود آموزش حل مشکل نویز تکنیک های نورپردازی داخلی با منتال ری تری دی مکس mental ray 3ds Max

آموزش تکنیک های نورپردازی داخلی رفع نویز رندر منتال ری تری دی مکس

حل مشکل نویز تکنیک های نورپردازی داخلی :پروسه رندرگیری صحنه های داخلی rendering interior scene میتواند کاملا چالش برانگیز و سخت بشود. مخصوصا وقتی مشکلات رایج رندگیری، شروع به ظاهر شدن کنند!

در این دوره آموزش mental ray :  تکنیک های نورپردازی داخلی با منتال ری تری دی مکس Interior Rendering Techniques with mental ray and 3ds Max ، نه فقط اصول پایه ای رندرگیری در منتال ری را به شما آموزش میدهیم، بلکه بهترین روش ها را برای حل مشکلات رندر های داخلی معماری، به شما یاد خواهیم داد!

اولین گام در این آموزش، حل مشکل توزیع نور light distribution issues است و در مرحله بعدی، انواع نویزها را fix noise types برسی و روش های حل آنها را با هم تمرین میکنیم. و در مرحله آخر، اصول پایه ای پست پروداکشن post-production basics را آموزش خواهیم داد.

پس از گذراندن این فیلم آموزشی، نحوه نورپردازی صحنه های داخلی interior scenes را به خوبی درک خواهید کرد و همچنین خلاقیت برای رفع آن مشکلات را هم به دست آورده اید!

این دوره آموزشی را با نرم افزار های 3ds Max و فتوشاپ Photoshop CC انجام خواهیم داد.مدرس این دوره، خانم Verena Tatiana و طول این دوره 2 ساعت و 26 دقیقه است.

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

دانلود آموزش Interior Rendering Techniqueswith mental ray and 3ds Max Pluralsight

دانلود آموزش با لینک مستقیم – 784 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21535 :لینک کوتاه
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن