خانه / آموزش اتوکد 2 بعدی / فیلم آموزش اتوکد 2 بعدی – دانلود رایگان با لینک مستقیم
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "فیلم آموزش اتوکد 2 بعدی – دانلود رایگان با لینک مستقیم" توسط تاریخ انتشار: 17/09/2015

محدود کننده های اتوکد Geometric Constraints AutoCAD در درس قبل دانلود رایگان آموزش جامع تصویری اتوکد دو بعدی سریع برای ترسیم نقشه و حجم سه بعدی را داشتیم. در این درس کانسترین ها را برسی میکنیم.محدود کننده ای زیادی مانند Snap ها در اتوکد وجود دارند که نقشه کشی را برای ما راحت تر میکنند. …

فیلم آموزش اتوکد 2 بعدی – دانلود رایگان با لینک مستقیم

محدود کننده های اتوکد Geometric Constraints AutoCAD

محدود کننده های اتوکد Geometric Constraints AutoCAD

در درس قبل دانلود رایگان آموزش جامع تصویری اتوکد دو بعدی سریع برای ترسیم نقشه و حجم سه بعدی را داشتیم. در این درس کانسترین ها را برسی میکنیم.محدود کننده ای زیادی مانند Snap ها در اتوکد وجود دارند که نقشه کشی را برای ما راحت تر میکنند. در این سری از آموزش های مقدماتی جدید اتوکد (Autocad 2015 tutorial) کار با انواع گوناگون محدود کننده های هندسی (Geometric Constraints) و همچنین موقعیت هایی که میتوانید از آنها استفاده کنید را آموزش خواهیم داد.

وقتی که بخوبی محدود کنندهای هندسی (Geometric Constraints) را درک کردید، در مورد محدود کننده ای اندازه گذاری (Dimensional Constraints) بحث خواهیم کرد. مثلا روش اندازه گذاری عمودی، عمودی و افقی و همچنین اندازه گذاری زاویه ای (linear, aligned , angular)

و در آخر در مورد ویژگی ها و محاسن محدود کننده ای خودکار (Auto Constrain , Inferring Constraints) صحبت میکنیم.در پایان این دوره، درک  عمیق  و کاملی (solid understanding) از محدود کنندهای 2بعدی اتوکد (2D linework) پیدا خواهیم کرد و همچنین روشهای استفاده از آنها را در طراحی معماری و نقشه کشی ساختمان را یاد میگیریم.

Video Tutorial

دانلود رایگان آموزش تصویری Working with Geometric Constraints in AutoCAD

دانلود رایگان آموزش تصویری اتوکد با لینک مستقیم 180 مگا بایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

دانلود رایگان آموزش تصویری Working with Geometric Constraints in AutoCAD

منبع : https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=10210

دیدگاهتان را ثبت کنید