آموزش اتوکد 2 بعدی

فیلم آموزش اتوکد دو بعدی : آموزش ترسیمات دو بعدی با اتوکد کامل AutoCAD

محدود کننده های اتوکد Geometric Constraints AutoCAD

آموزش اتوکد دو بعدی محدود کننده های اتوکد Geometric Constraints AutoCAD

دانلود آموزش Working with Geometric Constraints in AutoCAD : pluralsight در درس قبل دانلود رایگان آموزش جامع تصویری اتوکد دو بعدی سریع برای ترسیم نقشه و حجم سه بعدی را داشتیم. در این درس کانسترین ها را برسی میکنیم.محدود کننده ای زیادی مانند Snap ها در اتوکد وجود دارند که نقشه کشی را برای ما راحت تر میکنند. در این سری از آموزش های مقدماتی جدید اتوکد (Autocad 2015 tutorial) کار با انواع گوناگون محدود کننده های هندسی (Geometric Constraints) و همچنین موقعیت هایی که میتوانید از آنها استفاده کنید را آموزش خواهیم داد.

وقتی که بخوبی محدود کنندهای هندسی (Geometric Constraints) را درک کردید، در مورد محدود کننده ای اندازه گذاری (Dimensional Constraints) بحث خواهیم کرد. مثلا روش اندازه گذاری عمودی، عمودی و افقی و همچنین اندازه گذاری زاویه ای (linear, aligned , angular)

و در آخر در مورد ویژگی ها و محاسن محدود کننده ای خودکار (Auto Constrain , Inferring Constraints) صحبت میکنیم.در پایان این دوره، درک  عمیق  و کاملی (solid understanding) از محدود کنندهای 2بعدی اتوکد (2D linework) پیدا خواهیم کرد و همچنین روشهای استفاده از آنها را در طراحی پلان معماری اتوکد را یاد میگیریم.

دانلود رایگان آموزش تصویری Working with Geometric Constraints in AutoCAD

Video Tutorial

پخش آنلاین ویدئو آموزش ترسیمات دو بعدی با اتوکد کامل (معرفی دوره)

 

دانلود  آموزش تصویری اتوکد : یادگیری ترسیمات دو بعدی

Working with Geometric Constraints in AutoCAD | Pluralsight

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=10210 :لینک کوتاه این صفحه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا