آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش ساخت و ویرایش سمبل ایلوستریتور Using Symbols in Illustrator

دانلود آموزش سمبل Using Symbols Illustrator

دانلود فیلم آموزش سمبل ایلاستریتور Using Symbols in Illustrator : Lynda

Illustrator symbols ها به شما اجازه میدهند که از یک قطعه هنری (pieces of artwork ) ، چندین بار استفاده کنید و از آن کپی اینستنس (instances ) بگیرید. و همچنین در سبک کردن یا جلوگیری از سنگین شدن بیخودی فایل فتوشاپ (file size)، جلوگیری میکند.

به مجموعه دانلود رایگان آموزش ایلوستریتور خوش آمدید. سمبل ها در ادوبی ایلوستریتور میتواند به مقدار خیلی زیادی در وقت گرافیست ها صرفه جویی کند.
در این دوره آموزشی از متخصص گرافیک ، آقای Justin Seeley ، یاد میگیرید که چطور با سمبل ها symbols کار کنید یا سمبل های دلخواه خودتان را بسازید و آنها را در لایبرای فتوشاپ (Photoshop libraries) ذخیره کنید وبه طور همزمان و یکجا، یا به طور غیر وابسته، آنها را تغییر بدید.

همچنین تکنیک های ویرایش سمبل های فتوشاپ، مانند : تغییر اندازه resize، تغییر مقیاس scale ، و همچنین روش های تغییر رندم (randomize the symbols) آنها را یاد خواهید گرفت.

دانلود آموزش سمبل Using Symbols Illustrator

دانلود آموزش ادوبی ایلاستریتر سمبل Using Symbols Illustrator

در پایان این دوره، برای تمرین مهارت هایی که یاد گرفتیم، چند پروژه را انجام میدهیم.اول master page را شبیه سازی میکنیم.دقیقا مانند همان لایبراری ای که در Adobe InDesign داریم. دوم product mockup ها را کار میکنیم که در صنعت تبلیغات و محصولا فروشگاهی کاربرد دارد و در آخر، میخواهیم کاربرد آنها را در دنیای واقعی بکار ببریم و مثلا المنت های یک (مستر پیج)، یا چیدن و منو هایی وبسایت یا App را با website prototype کار خواهیم کرد.در پایان این دوره، به خوبی درک خواهید کرد که سمبل ها چه هستند و چطور میتوانید از آنها استفاده کنید و میتوانید کیفیت طراحی هایتان را ارتقا ببخشید.

 

نکات کلیدی این آموزش سمبل ایلاستریتور Illustrator symbols

 • سمبل در ادوبی ایلاستریتر چیست و چه کاربردی دارد ؟
 • ساخت سمبل دلخواه خودتان در ادوبی ایلاستریتر
 • سیو کردن و لود سمبل ها Saving and loading
 • ویرایش نقطه هایی که قبلا ویرایش کردیم registration
 • نحوه کار کردن روی سمبل های nested symbols
 • روش های برش سمبل ها 9-slice scaling
 • تغییر کلی و دسته ای سمبل ها
 • مپ دهی و قشنگ کردن سمبل ها

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 • نام آموزش : آموزش ساخت + ویرایش سمبل ادوبی ایلاستریتر
 • نرم افزارهای استفاده شده : Illustrator cc
 • زمان : 2 ساعت و 7 دقیقه
 • شرکت سازنده : لیندا

دانلود آموزش ساخت و ویرایش سمبل ایلوستریتور سی سی لیندا

Using Symbols in Illustrator : Lynda

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

نسخه کامل آموزش تصویری ایلوستریتور به زبان فارسی :

آموزش illustrator به زبان فارسی

نسخه کامل آموزش ساخت و طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور :

آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=12534 :لینک کوتاه

Topics include: What are symbols? Creating your own symbols Saving and loading symbol libraries Modifying registration points Working with nested symbols Using 9-slice scaling Resizing symbols in a set Adjusting symbol transparency Mapping symbols to artwork نمادهای تصویرگر Illustrator symbols می تواند طراحان یک تن از زمان را ذخیره کند. آنها به شما اجازه می دهند تا تکه های آثار هنری را دوباره استفاده کنید و تمام مواردی را که در آن از همه آنها استفاده کرده اید به روز کنید. و همانطور که جاستین سلیلی توضیح می دهد، آنها نیز برای کاهش حجم فایل سند خود اتفاق می افتند. همراه با جاستین در این دوره پیروی کنید زیرا او نشان می دهد که چگونه symbolsهای خود را ایجاد کنید، آنها را به کتابخانه ها بسپارید و تغییرات را در نمادها و نمونه های آنها ایجاد کنید.شما یاد خواهید گرفت که مقیاس، لانه، تغییر اندازه، رنگ آمیزی، و حتی تصادفی نمادها در اسناد خود را. علاوه بر این، سه کار عملی مختلف برای نمادهای را به دست می آورید: یک صفحه "صفحه اصلی" شبیه سازی شده مانند Adobe InDesign، یک مدل محصول و یک نمونه اولیه وب سایت است.هنگامی که شما در حال ایجاد نمادهای داخل Illustrator هستید ... برخی از گزینه هایی که ارائه می کنید وجود دارد ... با آن که نمادی را ایجاد می کنید که باید از رفتن به جلو مطلع باشید .... و این چیزی است که ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد این فیلم ... بنابراین من قصد دارم به جلو و ایجاد یک سند با نام تجاری جدید در اینجا ... مهم نیست که چقدر بزرگ و یا چگونه کوچک، فقط یک سند با نام تجاری جدید ایجاد کنید ... و من نیز قصد دارم مطمئن شوید که من می توانم پانل نماد خود را بر روی صفحه ببینید ... و من قصد دارم آن را بکشم، فقط کمی آن را بپوشم تا بتوانم آن را ببینم ... و سپس ما فقط می خواهیم چیزی را نقاشی کنیم ... در هنر هیئت مدیره مهم نیست چی هست ... شما میتونید چیزی ساده بکشید مثل بذارید ... یک دایره و بنابراین ما قصد داریم این دایره را بگیریم ... و من فقط آن را سکته میکنم و ما ... آن را ممکن است پر کردن سبز یا چیزی شبیه به آن ... ما می رویم و بنابراین آنچه که ما انجام می دهیم این است که ما فقط این را تبدیل به یک نماد می کنیم و ساده ترین راه این است که از میانبر صفحه کلید استفاده کنیم ... در Mac این کلید تابع خواهد بود به احتمال زیاد و
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا