آموزش بازی سازی

آموزش فارسی انیمیشن سازی یونیتی سه بعدی Animating object Unity

آموزش ساخت انیمیشن با یونیتی Unity : دانلود رایگان آموزش فارسی Animating object Unity

آموزش ساخت انیمیشن با یونیتی Unity : دانلود رایگان آموزش فارسی Animating object Unity

انیمیشن سازی، یکی از مهم ترین بخش ها در یونیتی است که میتوانیم آن را از چندین منبع مختلف وارد کنیم یا آن را منحصرا در خود یونیتی ایجاد کنیم. در این درس و چند درس آینده، از تریدی مکس و مایا ، آبجکت هایی که اطلاعات انیمیشن روی آنها هست را وارد یونیتی خواهیم کرد. میتوانیم آن انیمیشن را بخش بندی کنیم و آن را برای ورود به مکانیم  unity mecanim آماده کنیم.

یادتان باشد که در یونیتی، به غیر از امکان وارد کردن انیمیشن مثلا از تری دی مکس یا مایا، ابزارهای فوق العاده دیگری را هم برای انیمیشن سازی داریم.که میتوانیم همین کارها را مستقیما در Unity انجام بدهیم.البته خود شخص بنده که مکس کار هستم؛ بیشتر ترجیح میدم که این کار را در 3ds max انجام بدهیم.

آموزش ساخت انیمیشن با یونیتی

در این درس، میخواهم درب هایی را که در پروژه های قبلی روی آنها کار کردم را وارد کنم و آنها را به صورت انیمیشن در بیاوریم.برای اینکار در قسمت Asset ها دکمه Create را میزنم و گزینه Animator Controller را میزنم. وبعدش، اون کنترل کننده را روی پریفب Unity prefab درب قرار میدم.

و بعدش میتوانیم زمان بندی فریم های کلیدی را روی آن تنظیم تا در نهایت در آن یک جریان طبیعی به وجود بیاد. وقتی که کار شما با این انیمیشن تمام شد، آن زمان میتوانید Stop را بزنید و انیمیشن خودتان را به راحتی با فرمت inim. ذخیره سازی Save کنید.در پایان این آموزش، خواهید دید که چطور کاری خواهیم کرد که این درب، یک انیمیشن را داخل خودش داشته باشد و در یک سیکل و چرخه کامل از باز شدن  و بعدش مکس و دوباره بسته شدن میرسد.

 • نام دوره : آموزش ساخت انیمیشن با یونیتی
 • زمان : 7 دقیقه
 • قیمت : رایگان

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش ساخت انیمیشن با یونیتی

نسخه کامل این آموزش ویدئویی را میتوانید از فروشگاه، توسط لینک زیر خریداری و دانلود کنید

دانلود پکیج کامل آموزش یونیتی سه بعدی

 

telegram

‫2 دیدگاه ها

 1. اموزش خوب بود.

  می خواستم بگم یک اموزش پیدا کردم به اسم game institute dead earth level design از سایت udemy

  اگه رایگان بزاری ممنون میشم اموزشش هم خیلی جالب هستش.

  و از سایت خوبتون ممنون.

 2. عالی بود من هیچ جا کار با انیمیشن به این خوبی پیدا نکردم و البته جایی هم نظر نمیدم ولی اینبار روم نشد نظر ندم لطفا همین راه رو ادامه بدین

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا