مدل سه بعدی کاراکتر انسان

فیلم مستند معماری فرودگاه فوق پیشرفته دبی : Ultimate Airport Dubai

دانلود فیلم مستند معماری فرودگاه دبی امارات Ultimate Airport Dubai

دانلود فیلم مستند معماری فرودگاه دبی امارات Ultimate Airport Dubai

فیلم مستند Ultimate Airport Dubai  یک سریال تلویزیونی مستند است که در نسخه های بین المللی کانال ملی جغرافیایی در بیش از 170 منطقه پخش می شود و در 45 زبان موجود است. این فیلم مستند معماری،  توسط National Geographic Channels International راه اندازی شد و توسط Arrow Media تولید شده است.

این مجموعه در فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد و به دنبال کارکنانی است که در فرودگاه فعالیت می کنند و فعالیت این تسهیلات را حفظ می کنند، از جمله کنترل ترافیک هوایی، مقامات گمرکی، کارکنان زمینی و پرسنل خدماتی. بحث در مورد اپراتورهای فرودگاه درباره اجازه تولید این مجموعه در ژانویه 2012 آغاز شد.

فصل اول از سپتامبر 2012 تا فوریه 2013 فیلم برداری شد و شامل ده قسمت بود. این در 5 سپتامبر 2013 در مناطق انتخاب شده ارائه شد. این مجموعه با توجه به رتبه های قوی در سطح جهانی و محلی و فصل دوم دهه اپیزود در تاریخ 11 دسامبر 2014 منتشر شد. فصل سوم دهمین قسمت در تاریخ 12 ژوئن 2015 انجام شد

 برای ورود به فرودگاه بین المللی دبی ، که یکی از شلوغ ترین مکان های روی کره زمین ، از باند فرود تا داخل چمدان مسافرین را بازدید کنید. 90000 کارمند شبانه روز مشغول کارند تا روزانه به طور متوسط 182000 مسافر را به سلامت و با سرعت به مقصد مورد نظرشان برسانند.

پس از موفقیت در اولین فاز فعالیت ، فرودگاه دبی با فاز دوم کاملاً مدرن خود بازگشته است. هواپیماهای بیشتری پذیرش می شوند، موقعیتهای پر تنش بیشتری در انتظار کارمندان است ، قاچاقچیان بیشتری قصد خواهند داشت از این فرودگاه استفاده کنند که باید شناسایی شوند و طرح های مهندسی بسیاری باید تکمیل شوند.

پخش آنلاین قسمت اول مستند Ultimate Airport Dubai

پخش آنلاین قسمت دوم مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت سوم مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت چهارم مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت پنجم مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت شش ام مستند Ultimate Airport Dubai

پخش آنلاین قسمت هفتم مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت هشت ام مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت نه ام مستند Ultimate Airport Dubai

 

پخش آنلاین قسمت 10 مستند Ultimate Airport Dubai

توجه : برای دانلود فیلم های مستند، ابتدا روی دکمه Play کلیک کنید.سپس به صورت اتوماتیک نرم افزار Internet Download Manager باز شده و به راحتی میتوانید ویدئو را دانلود کنید …

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا