آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش نرم افزار Twinmotion 2018 : نورپردازی و رندریگ فوق العاده خانه ویلایی

دانلود فیلم آموزش نرم افزار Twinmotion 2018

دانلود فیلم آموزش نرم افزار Twinmotion 2018

آموزش نرم افزار Twinmotion 2018 : در این دوره آموزش نرم افزار twinmotion 2018 ، میخواهیم یک خانه ویلایی را با هم نورپردازی و رندر بگیریم.در آموزش های قبلی ، فایل سه  بعدی ای را که در نرم افزار تری دی مکس ساخته شده بود، وارد توین موشن کردیم. و در این درس ، میخواهیم پروژه ای که در اسکچاپ انجام شده را وارد twinmotion کنیم و رندر بگیریم.

یکی از بزرگ ترین ضعف های توین موشن نداشتن ابزار ها و امکانات مدلسازی است و همیشه کاربران مجبور هستند که مدل های خودشان را در سایر نرم افزار ها مانند 3ds max یا Sketchup بسازند و پس از وارد کردن به twinmotion ، کلی باید با آبجکت های اضافه وارد شده و آماده کردن آنها وقت صرف کنند!

پروسه رندرینگ ساخت ویلای آبی را با وارد کردن فایل از اسکچاپ شروع کرده و در گام اول تمام متریال و تکسچر های موجود در صحنه را بازسازی یا تنظیم مجدد میکنیم. متریال های آب ، شیشه ، چوب و سنگ و شیشه و بتن و … . ساخت محیط اطراف و اینوارومت خیلی ساده است. با چند کلیک ساده ، انواع درخت و چمن در اطراف ویلا جانمایی میشوند و آبجکت های آماده twinmotion مانند ماشین با انواع رنگ بندی ها و … در جای خود قرار میگیرند .

یکی از قابلیت های جدید تری دی مکس ، امکان قرار دادن آبجکت های آدم به صورت گروهی و قابل حرکت و با انواع تراکم و جنسیت پرسوناژ ها و … بود که با تعریف یک مسیر و چند کلیک ساخته میشد .در twinmotion هم این ویژگی به خوبی دیده میشوند و کاراکتر ها تنوع خوبی دارند و محیط کاربری این نرم افزار را اصلا سنگین نمیکنند !

یکی از نکات خاصی که در این آموزش به آن پرداخته میشود، استفاده از کاراکتر حیواتان (و در این آموزش پروانه) است که روی آب در حال پرواز کردن هستند و زیبایی خاصی را به رندر میدهند. مدت زمان این آموزش حدود 30 دقیقه است که خیلی سریع این پروژه را کامل و کمی هم رندر های نهایی آن را با پست پروداکشن در فتوشاپ ، بهبود می بخشد.همان طور که من بار ها گفتم ، نرم افزار twinmotion ، فوق العاده ساده است و نیاز به هیچ دانش خاص و آموزشی ندارد. و با دیدن چند آموزش ساده ونمونه کار ، همه میتوانند با این نرم افزار رندر های فوق العاده جذابی را خلق کنند. همچنین برای دانلود نرم افزار twinmotion ، میتوانید به این صفحه مراجعه کنید

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین فیلم آموزش نرم افزار Twinmotion 2018

پخش آنلاین ویدئو آموزشی

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا