آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش نرم افزار Twinmotion 2018 : نورپردازی و رندریگ فوق العاده خانه ویلایی

دانلود فیلم آموزش نرم افزار Twinmotion 2018

دانلود فیلم آموزش نرم افزار Twinmotion 2018

آموزش نرم افزار Twinmotion 2018 : در این دوره آموزش نرم افزار twinmotion 2018 ، میخواهیم یک خانه ویلایی را با هم نورپردازی و رندر بگیریم.در آموزش های قبلی ، فایل سه  بعدی ای را که در نرم افزار تری دی مکس ساخته شده بود، وارد توین موشن کردیم. و در این درس ، میخواهیم پروژه ای که در اسکچاپ انجام شده را وارد twinmotion کنیم و رندر بگیریم.

یکی از بزرگ ترین ضعف های توین موشن نداشتن ابزار ها و امکانات مدلسازی است و همیشه کاربران مجبور هستند که مدل های خودشان را در سایر نرم افزار ها مانند 3ds max یا Sketchup بسازند و پس از وارد کردن به twinmotion ، کلی باید با آبجکت های اضافه وارد شده و آماده کردن آنها وقت صرف کنند!

پروسه رندرینگ ساخت ویلای آبی را با وارد کردن فایل از اسکچاپ شروع کرده و در گام اول تمام متریال و تکسچر های موجود در صحنه را بازسازی یا تنظیم مجدد میکنیم. متریال های آب ، شیشه ، چوب و سنگ و شیشه و بتن و … . ساخت محیط اطراف و اینوارومت خیلی ساده است. با چند کلیک ساده ، انواع درخت و چمن در اطراف ویلا جانمایی میشوند و آبجکت های آماده twinmotion مانند ماشین با انواع رنگ بندی ها و … در جای خود قرار میگیرند .

یکی از قابلیت های جدید تری دی مکس ، امکان قرار دادن آبجکت های آدم به صورت گروهی و قابل حرکت و با انواع تراکم و جنسیت پرسوناژ ها و … بود که با تعریف یک مسیر و چند کلیک ساخته میشد .در twinmotion هم این ویژگی به خوبی دیده میشوند و کاراکتر ها تنوع خوبی دارند و محیط کاربری این نرم افزار را اصلا سنگین نمیکنند !

یکی از نکات خاصی که در این آموزش به آن پرداخته میشود، استفاده از کاراکتر حیواتان (و در این آموزش پروانه) است که روی آب در حال پرواز کردن هستند و زیبایی خاصی را به رندر میدهند. مدت زمان این آموزش حدود 30 دقیقه است که خیلی سریع این پروژه را کامل و کمی هم رندر های نهایی آن را با پست پروداکشن در فتوشاپ ، بهبود می بخشد.همان طور که من بار ها گفتم ، نرم افزار twinmotion ، فوق العاده ساده است و نیاز به هیچ دانش خاص و آموزشی ندارد. و با دیدن چند آموزش ساده ونمونه کار ، همه میتوانند با این نرم افزار رندر های فوق العاده جذابی را خلق کنند. همچنین برای دانلود نرم افزار twinmotion ، میتوانید به این صفحه مراجعه کنید

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین فیلم آموزش نرم افزار Twinmotion 2018

پخش آنلاین ویدئو آموزشی

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا