آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش تبدیل عکس معمولی به عکس خیالی فتوشاپ Transitioning Environments from Realistic to Fantasy in Photoshop

دانلود آموزش pluralsight - Transitioning Environments from Realistic to Fantasy in Photoshop

آموزش Transitioning Environments from Realistic to Fantasy

Digital-Tutors – Transitioning Environments from Realistic to Fantasy

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری فتوشاپ pluralsight – Transitioning Environments from Realistic to Fantasy in Photoshop را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی گرافیک و تبدیل عکس معمولی به عکس خیالی بالا ببرید.

در طول این آموزش فتوشاپ ما یاد خواهیم گرفت که چگونه با نور ، بافت و ترکیب در نقاشی مات دیجیتال کار کنیم. ما همچنین یاد خواهیم گرفت که چگونه یک صحنه مناسب تنظیم کنیم و از انتقال از یک محیط سبز عادی به یک محیط شبانه الکتریکی فانتزی تسلط پیدا کنیم. ما به تغییرات رنگ ، تکنیک های اصلاح رنگ و استفاده از تکنیک های خاص نقاشی مات کمک خواهیم کرد تا تخیل خود را به پرواز در آوریم. با پایان این آموزش فتوشاپ ، مهارت های جدیدی را برای انتقال بصری از یک صحنه به ظاهری کاملاً متفاوت فرا خواهید گرفت. نرم افزار مورد نیاز: Adobe Photoshop CS6.

در این سری از آموزش های تدوین عکس photoshop training، یک تصویر ساده از طبیعت جنگل jungle mattepainting و آبشار و درخت و سبزه را برداشته و شروع به افکت گذاری، تغییر و اصلاح رنگ correction، نورپردازی lighting و مپ پینتینگ اینوایرومنت (photoshop matte painting environment) و تغییرات روی اینوایرومنت atmosphere خواهیم پرداخت.

 

https://3dmaxfarsi21.wistia.com/medias/qoozj5br8n?embedType=iframe&videoWidth=1280

پخش آنلاین تریلر – قسمت اول آموزش

دانلود آموزش تبدیل عکس معمولی به عکس خیالی فتوشاپ

pluralsight – Transitioning Environments from Realistic to Fantasy in Photoshop

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا