آموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

دانلود آموزش نورپردازی رندر کامپوزیت رندرمن نوک RenderMan RIS NUKE

دانلود آموزش Lighting Compositing a Noir Scene RenderMan RIS

دانلود آموزش نورپردازی رندر کامپوزیت رندرمن RenderMan RIS

در این سری از آموزش های متور رندر گیری رندر من RenderMan tutorial ، میخواهیم در زمینه نورپردازی  و کامپوزیت این نرم افزار ، توسعه نوآر داشته باشیم.

روش های جدیدی را برای توسعه  look development و نورپردازی این نرم افزار خواهیم داشت و اصول اولیه و پایه ای basics of RenderMan آن را خواهیم آموخت و درک عمیق تر و ارگانیک organic ، و روش های واقع گرایانه تری realistic way را در مورد این متور رندر جی آی (GI render engine) پیدا خواهیم کرد. و در آخر ، رندر های با کیفیت بالای خودمان high quality final image را با نرم افزار عظیم کامپوزیتینگ نوک NUKE ترکیب خواهیم کرد.

در پایان این دوره تمرینی پلاگین رندرمن RenderMan training ، دانش کار کردن کافی را برای رندر گرفتن صحن ه های جدید برای پست پروداکشن production پیدا خواهید کرد.

نرم افزار RenderMan ، ساخت کمپانی پیکسار Pixar هست و برای استفاده های غیر تجاری noncommercial منتشر شده و در واقع رندرمن ، پکیج رندرگیری سه بعدی 3D rendering است که میتوانید در تمام پروژ های خودتان 3D rendering projects از آن استفاده کنید. شامل : انیمیشن animation ، جلوه های ویژه visual effects ، رندر نهای معماری architecture ، و انواع تجسم نمایی ها visualizations و …

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش ویدئویی توسعه نورپردازی رندر کامپوزیت رندرمن RenderMan RIS
  • نرم افزارهای استفاده شده : Maya 2015, RenderMan 19 (RIS) and NUKE 9
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 1 ساعت و 30 دقیقه

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا