آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش ایجاد محتوای هنری مفهومی در فتوشاپ Production Concept Art

دانلود آموزش Learn Squared – Production Concept Art with Jan Urschel

دانلود آموزش Learn Squared – Production Concept Art with Jan Urschel

دانلود آموزش Learn Squared – Production Concept Art with Jan Urschel

در این صفحه میتوانید کورس آموزش تولید محتوای هنری مفهومی در فتوشاپ Learn Squared – Production Concept Art with Jan Urschel را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه گرافیک دو بعدی بالا ببرید.

هنر مفهومی شما هرگز مثل سابق نخواهد بود. جان اورشل ، پیشکسوت صنعت در اینجا است تا به شما نشان دهد چگونه می توانید دارایی های عمده تولید را پس از یک خلاصه مقاله حرفه ای بسازید. با پوشش معماری ، طراحی و تجسم ، یاد بگیرید که از یک نقطه نظر نظری و فنی به هنر مفهوم خود نزدیک شوید.

درس 1
برنامه ریزی
بدون برنامه ریزی خیلی دور نخواهید شد! ما با یادگیری نحوه ساختارشکنی در یک نمونه خلاصه خلاقانه که ممکن است از یک مدیر هنری یا طراح تولید دریافت کنید ، کار را شروع خواهیم کرد. پس از ایجاد یک طرح کلی منحصر به فرد با مختصر ساز ما ، شما شروع به جمع آوری تحقیقات و مرجع برای ایجاد یک صفحه خلق و خوی می کنید. سرانجام ، Jan پرکاربردترین ابزارهای خود را در Modo و Octane پوشش می دهد تا از آنها برای ایجاد طرح در مرحله طراحی اولیه استفاده کند.

2 ساعت و 36 دقیقه
27 سخنرانی
فایلهای پروژه

درس 2
تولید
با استفاده از طرح های طراحی شده خود از درس قبلی ، با اصلاح شکل ها و جزئیات در فتوشاپ ، به مرحله تولید می روید. ژان سپس تکنیک های خود را برای تحقیقات مواد و رویکرد ایجاد بافت پوشش می دهد. سرانجام ، شما قبل از تمرکز روی قاب بندی و ترکیب بندی در دروس بعدی ، یک رنگ رنگ در فتوشاپ ایجاد خواهید کرد تا به عنوان نمایش اصلی ساختمان خود استفاده کنید.

1 ساعت و 56 دقیقه
9 سخنرانی
فایلهای پروژه

درس 3
قاب بندی شات
برای اینکه از صحنه شما بیشترین بهره را ببریم ، ما امکان کادربندی خلاقانه عکس های شما و هدایت عکاسی از مفاهیم شما را کشف خواهیم کرد. Jan روند کار خود را برای ایجاد نور و جو و همچنین نحوه ادغام آنها در محیط شما را پوشش می دهد. سرانجام ، شما خواهید آموخت که چگونه این مجموعه مفاهیم را برای مجموعه تصاویری که تولید می کنید ، در طراحی ساختمان خود به کار ببرید.

1 ساعت و 19 دقیقه
11 سخنرانی
فایلهای پروژه

درس 4
گرد هم آوردن
از ترکیبات خود دروس قبلی بازدید کرده و بررسی های نهایی در مورد مواد ، کادر بندی و نورپردازی را انجام دهید. Jan تکنیک های ارزشمندی را برای افزودن جلوه های پس از پردازش در اکتان و نحوه استفاده حداکثر از تصاویر شما پوشش می دهد. سپس رندرهای زیبایی با جزئیات زیبا ایجاد خواهید کرد که می توانید با استفاده از گردش کار photobash در فتوشاپ ، آنها را افزایش دهید.

دانلود آموزش تولید محتوای هنری مفهومی در فتوشاپ

Learn Squared – Production Concept Art with Jan Urschel

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا