آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش ساخت transition برای پریمیر | افکت انتقال بین ویدئو premiere pro

آموزش ساخت transition برای پریمیر

دانلود رایگان آموزش ساخت transition برای پریمیر : یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار پریمیر پرو premiere pro ، قابلیت ویرایش و تدوین ویدئو است. حتی اگر یکی از کاربران حرفه ای و فیم ساز پریمیر پرو نیستید، باز هم میتوانید فیلم های کوتاه هالیووی holiday و انواع کلیپ های اسلاید شو slideshows و یا حتی تدوین موزیک ویدئو های خودتان را با این نرم افزار فوق العاده انجام بدهید

ترانزیشن چیست ؟ یکی از زیبا ترین چیزهایی که میتوانید در طول ساخت یک ویدئو روی پروژه های خودتان قرار بدهید، افکت هایی است که موقع تغییر کلیپ و در اتفاق از یک ویدئو به ویدئوی بعدی video transitions انتقال می افتد ک به این افکت؛ ترانزیشن ویدیو میگویند. در این دوره، به تکنیک های ساخت و ویرایش انواع افکت های ترنزیشت ویدوئو video transitions خواهیم پرداخت و تکنیک های ساخت موزیک ویدئو professional music videos جذاب را مانند تولید کننده کان فیلم یوتیوپ را به شما یاد خواهیم داد.همچنین در این کورس، به شما یاد خواهیم داد که چطور از قدرت فوق العاده Photoshop برای ساخت افکت های انیمیت شده بر روی ویدئوها استفاده کنید.

انواع ترانزیشن ویدیو ها و افکت ها در پریمیر پرو premiere pro

  • Dissolve Transitions
  • 3D Motion Transitions
  • Iris Transitions
  • Slide Transitions
  • Zoom Transitions
  • Dissolve Transitions
  • Dissolve Transitions
  • Audio Transitions

 

فیلم آموزشی Video premiere pro

پخش آنلاین : آموزش ساخت transition برای پریمیر

 

Transitions overview Video effects and transitions Modify and customize transitions Work with audio transitions برای اطلاعات بیشتر، بررسی اعمال، از بین بردن، پیدا کردن و سازماندهی اثرات دانلود مجموعه ترنزیشن تخت مخصوص پریمیر Flip Transitions در یک حل، یک صحنه کامل به تدریج به یک دیگر متصل می شود. واژه هایی مانند محو شدن و محو شدن معمولا برای توصیف یک انتقال از یک تصویر خالی استفاده می شود. این مثال نشان می دهد دانلود مجموعه زیرنویس و ترنزیشن آماده مت انتقال Dip to Black بین دو کلیپ انجام می شود. این اثرات گذار به یک کلیپ در فضا دستکاری می کنند. این مثال Flip Over Transition را نشان می دهد که یک کلیپ را برای نشان دادن یک کلیپ ثانویه در سمت معکوس نشان می دهد. انتقال آیریس تأثیر بسته شدن و باز کردن عددی یک لنز دوربین را در حین فیلمبرداری یک صحنه تکرار می کند. این مثال نشان می دهد که گذرگاه Iris Round، که از یک دایره برای ترکیب یک صحنه به دیگری استفاده می کند، یک شات را با حرکت از یک طرف فریم به یک، جایگزین دیگری می کند. ترانزیشن پریمیر و افترافکت این مثال نشان می دهد که گذرگاه Door Barn، که شکل شبیه به درها از یک صحنه به دیگری باز می شود یا بسته می شود. در یک اسلاید، یک صحنه به سمت دیگری حرکت می کند. این مثال نشان می دهد Push transition، که در آن یک صحنه صحنه قبلی را به سمت یک طرف می برد تا آن را جایگزین کند.یک تغییر زوم یک صحنه را در یک یا چند صحنه به نمایش در می آورد. این مثال نشان می دهد که انتقال صلیب زوم، نمونه از بهترین پروژه‌های ادوبی افترافکت  که در کلیپ اول زوم می کند، به کلیپ دوم متصل می شود، و سپس زوم می کند. دانلود ترانزیشن پریمیر دانلود ترانزیشن برای ادیوس در کنترل پنل Effects، می توانید نقطه مرکزی را انتخاب کنید که در آن انتقال بین کلیپها متمرکز است.یک انتقال صوتی یک کلیپ صوتی را به یک دیگر تغییر می دهد. این مثال یک انتقال Crossfade بین دو کلیپ در یک مسیر را نشان می دهد. به عنوان اولین کلیپ محو به سکوت، کلیپ دوم به تدریج بلندتر می شود..یاد بگیرید چگونه به اضافه کردن و تنظیمات مربوط به انتقال ویدئویی و صوتی اساسی مانند متقابل حل و به محدوده جدول زمانی خود را کاهش می دهد. اعمال این انتقال ها به آسانی به عنوان کشیدن انتقال از پانل اثرات و کاهش آن را به جدول زمانی در آغاز یا پایان کلیپ یا در میان. برای پیدا کردن پانل Effects، پنجره Menu> Effects را از منوی اصلی انتخاب کنید (یا Shift + 7 را فشار دهید).
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا