آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش ساخت ویدئو پروداکشن Adobe Prelude – Premiere Pro

Fundamentals of Video Production in Adobe Prelude and Premiere Pro

دانلود آموزش ساخت ویدئو پروداکشن ادوبی پریمیر Adobe Prelude - Premiere Pro

آموزش ساخت ویدئو پروداکشن ادوبی پریمیر Adobe Prelude

صفر تا صد آموزش پریمیر پرو Premiere Pro : هیچ چیزی به اندازه ساخت یک ویدئو دیجیتالی crafted digital video نمیتواند یک داستان را به خوبی روایت کند.در این دوره آموزش ساخت ویدئو پروداکشن، میخوایم نحوه ساخت یک محصول ویدئویی را توسط نرم افزار های ادوبی پریمیر و Prelude را Fundamentals of Video Production in Adobe Prelude and Premiere Pro برسی کنیم.

در این دوره میخواهیم به شما نحوه ساخت یک محصول ویدئویی متقاعد کننده و موثر را شرح دهیم و در این پروسه، تکنیک ها روش هایی را به شما یاد بدهیم که خیلی از ویرایش گران ویدئو video editors در دام آن اشتباه ها خواهند افتاد!

در گام اول مانند حرفه ای ها، نحوه وارد کردن محتوا های ویدویی import video content را در نرم افزار Adobe Prelude را برسی میکنیم  که یکی از پر استفاده ترین و پر کاربردترین نرم افزار های گروه کرییت تیو کلاود Creative Cloud platform محسوب میشود!

در گام بعدی،در استفاده از قدرت خالق العاده این نرم افزار را گذرانده و کلیپ های فرعی sub-clips و اجزاء comments را اضافه خواهیم کرد. و اینکار را در ویدئوهای فوتیج video footage شما انجام میدهیم و یک rough cut را با استفاده از logged metadata خواهیم ساخت.

 در گام آخر، نحوه گرفتن یک rough cut را از Prelude با نرم افزار Adobe Premiere Pro خواهیم آموخت و شما خواهید توانست این composition را با استفاده از تکنیک های پیش رفته video cutting که فقط ویدئو ادیتورهای حرفه ای میدانند، پیاده سازی کنید!

آموزش ساخت ویدئو کلیپ پروداکشن Premiere Pro

پس از تکمیل این دوره آموزشی پروداکت ویدئو video production course ، نه تنها می دانید که چطور محتوای ویدئویی خارق العاده ای از صفر صفر را بسازید ، بلکه قادر خواهید بود با چند ادیتور editors دیگر با استفاده از Adobe Creative Cloud platform داستان سرایی بصری (visual storytelling) جذابی را بسازید !

این دوره آموزشی توسط سایت pluralsight و به مربی گری آقای Jon Acosta و به مدت 2 ساعت و 12 دقیقه خدمت شما عزیزان ارائه میشود!

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش Fundamentals of Video Production in Adobe Prelude and Premiere Pro

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا