آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش حذف فرد در تصاویر توسط فتوشاپ Photoshop remove anything

آموزش حذف عوامل اضافی از تصویر فتوشاپ حذف فرد از پس زمینه

آموزش حذف عوامل اضافی از تصویر فتوشاپ حذف فرد از پس زمینه

در این قسمت ما به شما نحوه حذف اشیاء از عکس های خود را نشان می دهیم.

بریدن قسمتی از عکس در فتوشاپ : حتما برای شما هم پیش آمده که عکس هایی را گرفته اید که عالی و بدون نقص بوده اند .فقط یک شی اضافه در پس زمینه بوده است؟!اگر بخواهید مجددا عکس بگیرید کمی سخت است و یا ممکن است مثل تصویر قبلی، ایده عال نباشد! اینجاست که که Photoshop وارد میشود و میتواند مشکل شما را حل کند.

البته از این تکنیک میتوانید برای حذف نوشته از روی عکس با فتوشاپ، حذف پس زمینه در فتوشاپ ، حذف فرد در تصاویر توسط فتوشاپ و … هم استفاده کنید.

آموزش حذف فرد در تصاویر توسط فتوشاپ

 

آموزش تصویری فتوشاپ Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزشی حذف فرد در تصاویر فتوشاپ سی سی

 

آموزش فارسی فتوشاپ از پایه : سطح مقدماتی تا پیشرفته Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ به زبان فارسی

آموزش فارسی بی نظیر فتوشاپ در عکاسی مخصوص بازار کار Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ برای عکاسان به زبان فارسی

آموزش روتوش صورت با فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop CC

آموزش فارسی روتوش صورت فتوشاپ

 

Remove Anything from a Photo in Photoshop The Importance of Removing Objects When All Else Fails, Use the Brush Tool Selections Are the Key to Removing Objects ابزار Clone Stamp Tool اغلب اشیاء که می خواهید حذف کنید، پشت اشیاء دیگر است. در این قسمت ما یک برداشت و یک علامت خیابان را حذف می کنیم، که هر دو پشت یک پست لامپ و یک صندلی است. برای حذف اشیاء از پس زمینه، ما باید یک انتخاب داشته باشیم که لامپ را نگه داشته و صندلی سنگ را تحت تأثیر قرار دهد. برای انتخاب این بریدن قسمتی از عکس در فتوشاپ ما از قلم ابزار استفاده می کنیم. این یکی از ابزارهای پیچیده ای است که برای استفاده در فتوشاپ حذف قسمتی از عکس در اندروید استفاده می شود اما به خاطر اینکه برنامه حذف قسمتی از عکس در فتوشاپ چقدر قدرتمند است، حذف نوشته از روی عکس با فتوشاپ ارزش آن را دارد. اگر می خواهید بیشتر در مورد ترکیب کردن و استفاده از ابزار قلم بیشتر بدانید، مطمئن شوید که ما را چک کنید. پس از انتخاب شما، زمان استفاده از هر ابزار موجود برای ساخت پس زمینه است. اگر شما خوش حذف پس زمینه در فتوشاپ شانس هستید، مقدار زیادی از منطقه برای نمونه انتخاب خواهد شد که به نظر می رسد مانند منطقه ای است که شما نیاز دارید آن را پوشش دهید. شروع به استفاده از ابزار تمبر کلون، آن یک منطقه نمونه برداری را کپی می کند و می تواند بیشترین کار را برای شما انجام دهد تا منطقه ای را برای نمونه انتخاب کنید. گاهی اوقات شما مجبور به حذف و جابجایی هستید و این بریدن قسمتی از عکس در فتوشاپ آموزش حذف فرد در تصاویر توسط فتوشاپ بدان معناست که چیزی را که «از پشت» است، از ابتدا ایجاد کنید. این جایی است که قلم مو ابزار می آید. قلم مو ابزار فوق العاده قدرتمند است و نباید هنگام ایجاد یک پس زمینه جدید نادیده حذف پس زمینه در فتوشاپ گرفته شود. ممکن است جزئیات کلون تمبر را نداشته باشد اما شما به مناطق نمونه برداری محدود نمی آموزش حذف فرد در تصاویر توسط فتوشاپ شوید. با استفاده از ابزار قلم مو می توانید هر چيزي را که مي توانيد تصور کنيد را رنگ آميزي کنيد، از جمله پس زمينه در بالاي يک جسم که مي خواهيد حذف کنيد. این ممکن است به نظر واقعا سخت اما استفاده از نمونه های رنگ از تصویر اطراف آن و خلاقیت کمی شما را در آنچه شما می توانید شگفت زده می شود. در این مثال ما یک قطره زباله را از تصویر به طور کامل حذف می کنیم و ساختمان و پیاده رو در پشت آن را رنگ می کنیم.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا