آموزش گرافیک 2 بعدی

فیلم آموزشی معرفی 8 ویژگی برجسته فتوشاپ Photoshop cs6

آموزش تصویری رایگان فتوشاپ Photoshop cs6

آموزش تصویری رایگان فتوشاپ Photoshop cs6

سلام. به دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی , گرافیک دو بعدی با Photoshop خوش آمدید. در این آموزش ، میخواهیم به طور خلاصه ، مهم ترین ویژگی های فتوشاپ را که آن را با سایر نرم افزار ها متمایز میکند را معرفی کنیم. ما قصد داریم در این آموزش ، 8 ویژگی برجسته فتوشاپ را که آن را از همه نرم افزارهای دنیا ، متمایز میکند را به شما نشان بدهیم.

مثلا در فتوشاپ ، میتوانیم رنگ یک تصویر colors in Photoshop را تغییر بدهیم. خوب همین کار را نرم افزار Lightroom هم میتواند انجام بدهد!

مثلا در فتوشاپ میتوانیم متون و نوشته text به تصویر اضافه کنیم. خوب نرم افزار Illustrator هم همین کار را میتواند انجام دهد !

مثلا در فتوشاپ میتوانید تصویر را crop, scale and rotate کنید.خوب نرم افزار InDesign هم دقیقا همین عملیات را میتواند انجام دهد !

آموزش Adobe photoshop cs6

آموزش مان را با کار روی علیات روی کانال ها channel operations که به اسم chops versus layers معروف است، شروع میکنیم. سپس به فیلتر های شارپ کننده sharpening filters خواهیم پرداخت. البته همین کار را میتوانید در نرم افزار Lightroom هم انجام بدهید اما واقعا ، آن درجه از امکانات را که Photoshop به شما میدهد را نخواهید داشت ! دانلود آموزش فتوشاپ به زبان فارسی

و عملیات های اصلی و پایه ای فتوشاپ Photoshop functions مانند انتخاب و ماسک کردن را تمرین خواهیم کرد.

سپس به بهترین و قدرتمند ترین ویژگی فتوشاپ ، یعنی روتوش retouching میپردازیم و حالت های مختلف ترکیب لایه ها (blend modes) را مثال خواهیم زد. البته همین ابزار بلدینگ مود ، را خیلی دیگر از نرم افزار ها هم دارند ، اما در فتوشاپ ، شما به همه آنها یکجا دسترسی خواهید داشت.

سپس به معرفی سه کالور مود مهم فتوشاپ color models, RGB, CMYK خواهیم پرداخت. و آبجکت های هوشمند اسمارت smart objects را برسی میکنیم.  که شما را قادر میکنند تا تکینک (نان دیستراکتو)  non-destructive را انجام بدهید.از قابلیت های مهم فتوشاپ ؛ ماسک لایه layer masks است که به نظر من ، فتوشاپ را قادر میکند که واقعا میتوان به آن گفت: فتوشاپ …. است. همچنین میتوانید دوره روتوش تصاویر با فتوشاپ سی سی به زبان فارسی و آموزش فتوشاپ ویژه عکاسان به زبان فارسی را هم مشاهده بفرمایید.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : فیلم آموزشی معرفی 8 ویژگی برجسته فتوشاپ
  • نرم افزارهای استفاده شده : Photoshop cs6
  • زمان : 1 ساعت و 45 دقیقه
  • شرکت سازنده : لیندا

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا