آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی فتوشاپ : کلون استمپ Photoshop clone stamp

ابزار کلون استمپ فتوشاپ Photoshop clone stamp

ابزار کلون استمپ فتوشاپ Photoshop clone stamp

ابزار مهر در فتوشاپPhotoshop clone stamp : یکی از قدیمی ترین ابزار هایی است که در فتوشاپ وجود داشته است و برای کپی کردن قسمتی از عکس به قسمت دیگر از عکس استفاده میشود.و کار آن cloning کردن پیکسل به پیکسل در فتوشاپ است.

ابزار کلون استمپ clone stamp یکی از ابزار های استاندارد فتوشاپ است که استفاده گسترده ای برای عکاسان و طراحان برای پاک کردن قسمتی از عکس و جایگزین کردن با سایر المنت ها است.

ابزار کلون استمپ مانند Healing Brush tool نیست و پیکسل های نمونه را با پیکسل های جایی که کپی میکنیم، ترکیب نمیکند.با استفاده از ابزا Stamp tool فتوشاپ میتوانید کارهایی مانند : پاک کردن اسم یک محصول در یک تصویر، پاک کردن یک شماره تلفن و یا کپی کردن یک آیتم داخل تصویر استفاده کنید. در پایان این آموزش ویدئویی، تنظیمات استامپ در فتوشاپ را یاد خواهید گرفت.

کلون استمپ در فتوشاپ clone stamp کجاست؟
از جعبه ابزار Toolbox اصلی فتوشاپ ، ابزار Clone Stamp Tool را انتخاب کنید. در پنل Options bar میتوانید با دو گزینه size – hardness کار کنید. بقیه آبشن ها و تنظیمات، درست مانند ابزار  Brush Tool کار میکنند. برای نمونه گرفتن، باید دکمه Alt را پایین نگه دارید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش ابزار کلون استمپ فتوشاپ Photoshop clone stamp

 

آموزش فارسی فتوشاپ از پایه : سطح مقدماتی تا پیشرفته Photoshop 2017

آموزش جامع فتوشاپ به زبان فارسی

آموزش بی نظیر فتوشاپ در عکاسی مخصوص بازار کار Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ برای عکاسان به زبان فارسی

آموزش روتوش صورت با فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop CC

آموزش فارسی روتوش صورت فتوشاپ

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا