آموزش گرافیک 2 بعدی

کتاب آموزشی گام به گام فتوشاپ Photoshop Elements 2

دانلود کتاب خود آموز فتوشاپ Teach Yourself Photoshop Elements 2

دانلود کتاب خود آموز فتوشاپ Teach Yourself Photoshop Elements 2

کتاب خود آموز فتوشاپ : در این مجله فوق العاده ، یاد خواهید گرفت که چطور عکس های فوری snapshots  خود را به عکس های خیره کننده تبدیل کنید! راهنماهایی های کارشناسان ما هر مرحله از کار را برای شما ، گام به گام توضیح می دهند، از شروع به کار با مهارت های خلاق پیشرفته.بهترین شیوه های اعمال جلوه ها و پیشرفت ها را بیاموزید. کشف لایه ها، ترکیب حالت ها و خیلی بیشتر!یاد بگیرید چگونه بهترین عکس های خود را حتی بهتر از ویرایش تصویر توسط متخصصان انجام بدهید.
این مجله گرافیکی، شامل راهنماهای ویدئویی است که نشان می دهد که چگونه برای مقابله با مشکلات رایج، راه حل های آسان را پیدا کنید و کلی تکنیک و ترفند کاربردی را  به شما خواهد آموخت. تا خیلی سریع به نتایج سریع و راحتی برسید.224 صفحه با فرمت پی دی اف به علاوه 12 فیلم، از جمله عناصر 14 ابزار جدید! این مجموعه را واقعا میتوان بهترین کتاب آموزش فتوشاپ دانست!

زبان این کتاب خود آموز فتوشاپ انگلیسی است و در طی  220 صفحه تهیه شده است به شما آموز میدهد که چگونه بدون نیاز به حضور در کلاس به صورت خود آموز عکس های خود را در نرم افزار فتوشاپ؛ بصورت حرفه ای ویرایش کنید. همچنین سایر آموزش کامل فتوشاپ pdf را از اینجا دانلود کنید. و برای آموزش های تصویری ، میتوانید آموزش فتوشاپ cs6 به زبان فارسی را ببینید.

دانلود کتاب خود آموز فتوشاپ : کاملا تصوری با کیفیت بالا Photoshop

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا