آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش بازسازی ترمیم احیا روتوش تصاویر قدیمی با کمک فتوشاپ Photoshop

آموزش بازیافت عکس های قدیمی و آسیب دیده با کمک فتوشاپ Photoshop

آموزش بازیافت عکس های قدیمی و آسیب دیده با کمک فتوشاپ Photoshop

بازیافت عکس های قدیمی : از زمانی که دوربین اختراع شد، برای عکاسان photographs یک پنجره به گذشته ساخته شد.و دوربینها مانند یک ماشین زمان بودند که ما را قدر میکرد که در طول دهه ها سفر کنیم و لحظات تاریخی و مهم زندگی important historical moments را دوباره به یاد بیارم و درک کنیم!

اما تصاویری که روی کاغذ printed photographs پرینت شده اند، میتوانند به خاطر شرایط آب و هوایی و فروپاشی شیمیایی خراب و فاسد مخدوش و … شوند!

  • بازسازی عکس های قدیمی به کمک فتوشاپ
  • آموزش ویدیویی روتوش عکس قدیمی در فتوشاپ
  • آموزش فتوشاپ حرفه ای روتوش عکس های قدیمی
  •  آموزش ترمیم یک عکس قدیمی (با استفاده از فتوشاپ)
  • بازسازی و ترمیم عکس های قدیمی در نرم افزار فتوشاپ
  • ترمیم عکس قدیمی | ترمیم عکس شکسته و  آسیب دیده | ترمیم تصویر

در این دوره آموزشی بازیافت عکس های قدیمی Restoring Old and Damaged Photos in Photoshop ، میخواهیم یک پروژه عملی را کار کنیم و تصویری که مربوط به سال 1939 است را که واقعا هم خراب شده است را بازسازی کنیم!

آموزش کامل بازیافت عکس های قدیمی

اولین گام برای بازسازی تصاویر قدیمی، آنالیز analyze  و آماده کرده تصاویر دیجیتالی photo digitally است. در گام بعدی، شما به راحتی میتوانید تون های رنگی tones را تغییر بدید و کنتراست building contrast ها را ویرایش کنید و از امکانات فوق العاده فتوشاپ مانند adjustment layers ها استفاده کنید

و در نهایت میتوانید تصاویر قدیمی خودتان restore the damaged photo را بازسازی کنید. و دیتیل و جزئیاتی که در عکس از دست داده اید را بازگردانید! لکه ها blemishes را اصلاح کنید، با ابزار healing pen markings کار کنید و خش های پس زمینه foreground scratches را اصلاح کنید. و عکسهای قدیمی و به شدت آسیب دیده در Photoshop ترمیم کنید و همچنین تکنیک های پاک کردن چگونه شکستگی ها، خراش ها و لکه ها را از روی عکس های قدیمی را تمرین خواهیم کرد.

پس از گذراندن این دوره، گارانتی میکنیم که درک کاملا قوی stronger understanding برای بازیابی عکس های قدیمی سیاه و سفید restore old black-and-white photos پیدا کرده اید و برای همیشه قدر هستید که لحظات به یادماندنی خودتان را حفظ کنید! و همچنین تکنیک و ترفند و روش سریع برای بهینه سازی و کاهش حجم عکس تعمیر و بازیابی فایل خراب شده و آسیب دیده ادوبی فتوشاپ را یاد خواهیم گرفت.

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

آموزش بازسازی ترمیم احیا روتوش تصاویر قدیمی با کمک فتوشاپ

Pluralsight – Restoring Old and Damaged Photos in Photoshop

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21560 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا