آموزش کامپوزیت

آموزش آخرین آپدیت ها و ویژگیها و امکانات اضافه شده به نوک NUKE 10

دانلود آموزش تصویری ویژگیهای جدید نوک لیندا NUKE 10 New Features Lynda

دانلود آموزش تصویری ویژگیهای جدید نوک لیندا NUKE 10 New Features Lynda

به دوره آموزش NUKE ,  آشنایی با ویژگیهای جدید نوک نرم افزار قدرتمند NUKE 10 با استاد Steve Wright خوش آمدید.در این دوره،آخرین نوآوری های رخ داده در ورژن ده  Nuke 10 را برسی میکنیم.

سه ویژگی مهم اضافه شده NUKE 10

1 ) ابزار RayRender node : که برای اضافه کردن قابلیت ری تریسینگ ray tracing به نوک کاربرد دارد.

2) ابزار The Smart Vector Toolset :قابلیت تراک کردن تصاویر به سطوح متحرکت track images onto complex moving surfaces را دارد و فقط یک NukeX و مجموعه ای از نود ها و گره ها nodes  هست که میتوانید به صورت همزمان روی یک تصویر  track an image و یک کلیپ متحرک moving clip ترک کند و اینکار را توسط ابزار موشن وکتور motion vectors انجام خواهد داد.

در ابتدا، ابزار Smart Vector node ، اطلاعات موشن دیتا motion data را به صورت دقت بی سابقه ای بالا و جزئیات بالا محاسبه میکند. سپس این اطلاعات ، توسط وکتورهای ویرایشگر Vector Distort node ویرایش میشوند و اینکار را به نحوی انجام می دهد تا تصویر را بپیچاند warps an image و ظاهر آن را با حرکت ها moving و شکل کلیپ ما changing shape ، هماهنگ کند.

3) ابزار جدید new Chromakeyer node : برای ایجاد کلید های سریع GPU-powered quick keys و اصلاح رنگ color correction

این ابزار، در واقع یک رندر کننده ری تریس ray-tracing renderer است که ورای متور رندر اسکن لاین scan-line render node کار میکند تا بتواند اطلاعات درست و واقعی انعکاس های افلکت شده ray-traced reflectionsرا با استفاده از Renderman انجام بدهد.

همچنین میتواند مراتب رندر render AOV passes را هم انجام دهد. مثلا : سرفیس پوینت surface point ، و سرفیس نرمال surface normal ، و همچنین مراتب نوری مختلف separate lighting passes را به صورت جداگانه به ما میدهد. مثلا دیفیوز diffuse ، براقیت ها specular ، و همچنین پس های انعکاس ray-traced reflection را برای ما فراهم میکند.

در واقع ابزار new Chromakeyer node ، یک متور رندر است که از پردازشگرهای کارت گرافیکی GPU-powered Chromakeyer استفاده میکند که بر اساس keylight بنا شده است.

استفاده از این ابزار بسیار ساده simple to use ، فوق العاده سریع blazing fast ، و البته کلید keys های مفیدی را با استفاده از چند کلیک ساده ایجاد میکند.این ابزار برای real-time در نظر گرفته شده که از Nuke Studio استفاده کند.

در این دوره The Foundry’s flagship compositing appویژگی های خیلی مهم و پایه ای fundamentally و همچنین امکانات capabilities که کل کاربران NUKE ، قطعا میخواهند در مورد آنها اطلاعات داشته باشند.

 

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21581 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا