خانه / دانلود آموزش مدل سازی سه بعدی : تری دی مکس 3ds max مایا Maya اتوکد Auto cad زیبراش ZBrush / آموزش فارسی مدلسازی مایا : کار با جعبه ابزار maya Modeling Toolkit
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش فارسی مدلسازی مایا : کار با جعبه ابزار maya Modeling Toolkit" توسط تاریخ انتشار: 18/01/2017

آموزش رایگان فارسی مبتدی و مقدماتی مایا : مدلسازی  Maya Modeling Toolkit در ادامه مبحث آموزش های رایگان مدلینگ مایا، در این قسمت میخواهم یکی از مهم ترین قسمت های کاربردی مایا ، یعنی پنجره maya Modeling Toolkit را به شما آموزش بدهم. پنجره مدلینگ تول کیت (maya Modeling Toolkit) شامل کلی ابزار برای مدل سازی …

آموزش فارسی مدلسازی مایا : کار با جعبه ابزار maya Modeling Toolkit

آموزش فارسی مبتدی و مقدماتی مایا : مدلسازی Maya Modeling Toolkit

آموزش رایگان فارسی مبتدی و مقدماتی مایا : مدلسازی  Maya Modeling Toolkit

در ادامه مبحث آموزش های رایگان مدلینگ مایا، در این قسمت میخواهم یکی از مهم ترین قسمت های کاربردی مایا ، یعنی پنجره maya Modeling Toolkit را به شما آموزش بدهم.

پنجره مدلینگ تول کیت (maya Modeling Toolkit) شامل کلی ابزار برای مدل سازی و یا ویرایش مدل ساخته شده است! در این پنجره، مجموعه ای از ابزار های فوق العاده مایا را می بینیم که به خوبی دسته بندی شده اند و مثلا میتوانید به تمام اجزاء (maya component) بروید مثلا حالت ورتکس، حالت اج ، حالت فیس و … و اکثر دستورات محبوب و کاربردی را داخل خودش دارد. و خیلی شبیه پنل Modify تری دی مکس هست!

این پنجره، آبشن هایی برای حالت انتخاب را دارد. مثلا حالت انتخاب pick/marquee و حالت Drag  را دارد. همچنین گزینه هایی برای مدلسازی قرینه Symmetry  , آبشن Soft selection و … !

شما با دسترسی داشتن به این پنجره، لازم نیست که بیش از حد وارد منو ها و پنجره های مایا بشوید و به این نحو، کار شما واقعا راحت میشود و با خیال آسوده، میتوانید روی پروژه خودتان تمرکز کنید.

 

لطفا برای کامل تر شدن آموزش، ویدئو رایگان زیر را با دقت و به صورت کامل مشاهده بفرمایید!

فیلم آموزشی به زبان فارسی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش آشنایی با پنجره کاربردی مایا : مدلسازی نوربز پولیگان به زبان فارسی

 

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=24160 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*