آموزش ساخت و ویرایش غالب متن افتر افکت و انتقال به پریمیر پرو

آموزش تایپ همزمان افتر افکت و پریمیر Live Text After Effects Premiere Pro CC

تایپ همزمان افتر افکت پریمیر Live Text After Effects Premiere Pro

در این دوره آموزشی  افتر افکت و پریمیر پرو، یاد میگیرید چه چطور غالب های آماده ای  text templates را در After Effects بسازید که بتوانید آن را در Premiere Pro ویرایش کنید.

سپس یک گام بالاتر خواهیم رفت و نحوه برنامه ریزی برای متون چند خطی multiple lines of text و اینکه چطور در یک متن ،  چند فونت  multiple font  داشته باشیم را کار خواهیم کرد.

متخصصین سایت ادوبی Adobe ، در حال کار کردن روی ابزار های فوق العاده ای هستند که بتوانیم به طور همزمان روی افتر افکت After Effects و پریمیر پرو Premiere Pro کار کنیم. مخصوصا در قسمت متون زنده برجسته feature Live.

تایپ همزمان و تایپ با چند فونت مختلف

Live Text with After Effects and Premiere Pro: در این دوره ؛ ما روی متون لایو (زنده) در افتر افکت و پریمیر کار میکنیم  و تکنیک های ساخت موشن گرافیک motion graphics هایی را که به مراتب، خیلی بیشتر از قبل ، انعطاف پذیر تر هستند را کار خواهیم کرد.

گام اول ما ، آماه کردن متن در افتر افکت text in After Effects هست. شامل : به انیمیت درآوردن تایپ متن با ابزار گراف ادیتور graph editor.سپس نحوه وارد کردن متن به پریمیر bring text into Premiere و نحوه ویرایش آن را را یاد میگیرم.

پس از گذراندن در این دوره، با حل اون مشکلاتی که در در دنیای واقعی real world problems اتفاق می افتد ،خیلی بیشتر آماده هستید که تمپلیت های create your template خودتان را بسازید و ویرایش کنید.

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش ساخت و ویرایش غالب متن افتر افکت و انتقال به پریمیر پرو
  • نرم افزارهای استفاده شده : Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 1 ساعت و 5 دقیقه

دانلود رایگان آموزش Using Live Text with After Effects and Premiere Pro CC

دانلود رایگان آموزش – حجم = 328 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15518 :لینک کوتاه
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن