آموزش گرافیک 2 بعدی

صفر تا صد آموزش لایت روم سی سی Lightroom CC Fundamentals

صفر تا صد آموزش لایت روم سی سی Lightroom CC Fundamentals Pluralsight

دانلود آموزش لایتروم : اصول ادیت عکس مخصوص عکاسی Lightroom CC

نرم افزار لایت روم سی سی Lightroom CC ، یکی از بهترین برنامه های تخصصی برای عکاسان است که به راحتی میتوانند برای مدیریت و ارتقا ظاهر تصاویر خود، از آن استفاده کنند.در این کورس آموزشی؛ میخواهم شما را با قابلیت ها و عملکرد های فوق العاده این نرم افزار بیشتر آشنا کنم.

گام اول کار کردن با نرم افزار لایت روم؛ وارد کردن تصاویر (import photos) است و در این دوره، به شما یاد خواهم داد که چطور تصاویر عکاسی شده خودتان را از منابع مختلف وارد کنید و همچنین در مورد اهمیت کار با کاتالوگ های لایت روم (Lightroom catalog) صحبت خواهیم کرد.

مدیریت تصاویر (manage photos) ، بخش مهمی از کار کار با نرم افزار Lightroom CC است و در دوره، تکنیک های مختلفی را برای مرور و بازبینی (reviewing)، رتبه دادن (rating) و … را به شما یاد خواهم داد و اینکه چطور تصاویر خود را در انواع دسته های مختلف و معنی دار، دسته بندی (collections) کنید.

همچنین یک ترفند فوق العاده برای کار بر روی تصاویر با استفاده از ابزار Smart Previews را با هم تمرین خواهیم کرد.

نرم افزار Lightroom CC ویژگی های فوق العاده ای دارد که در این دوره، درمورد ماژول های توسعه دهنده (Develop module) آن و ویژهای منحصر به فرد آن صحبت خواهیم کرد.

با استفاده از این ویژگی ها؛ میتوانید تصاویر خود را توسط ابزار های تنظیم کننده تن رنگی (adjusting tone – color)، برش تصاویر و اصلاح پرسپکتیو (cropping – fixing perspective) ، تبدیل عکس به تصاویر سیاه و سفید (black and white) کاهش نویز (reducing noise)، ابزار های شارپ کردن تصاویر (sharpening) و … بهبود ببخشید.

همچنین بهبود تصاویر به کمک ابزارهای موضعی مانند ابزارهای Adjustment Brush, Radial Filter, Graduated Filter, Spot Removal tools و … را هم به بحث خواهیم گذاشت.

آموزش تصویری لایت روم سی سی Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو معرفی آموزش صفر تا صد Lightroom CC

 

 

خرید پستی
مشاهده تمام آموزش های فارسی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

‫2 دیدگاه ها

  1. کلا رده های سی سی از همه بهتر است ولی توصیه میکنم از Lightroom CC استفاده کنید

  2. لایت روم کلاسیک همین هستش یا فرق داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا