آموزش گرافیک 2 بعدی
موضوعات داغ

آموزش فارسی ایلوستریتور : ساخت دیدگاه دلخواه Illustrator CC custom views

دانلود آموزش ایلوستریتور به زبان فارسی Illustrator CC custom views

آموزش ایلوستریتور Illustrator CC custom views

ساخت دیدگاه های دلخواه در ایلوستریتور custom views Illustrator یک ترفند فوق العاده برای صرفه جویی در وقت و سریع کار کردن است.Custom views ها یک روش فوق العاده برای مشاهده فایل های پیچیده illustrations و یا استاد است که دارای تعداد زیادی آرت بود (Multiple Artboards) هستند.

در گام اول، با استفاده از ابزار Hand and Zoom tools ، به دیدگاه مورد نظرتان در Illustrator document بروید. همچنین دیدگاه های دلخواه، با layer visibility هم کار میکنند.بعد به مسیر View > New View بروید و view جدید خود را، نام گذاری کنید.به هر تعداد که خواستید، میتوانید اینکار را انجام دهید. پس از اینکه view خود را ساختید، در پایین منوی view ها به نمایش در میاید و با یک کلیک ساده ، خیلی سریع میتوانید به custom view خود بروید.نکته : دیدگاه های دلخواه (custom views)، داخل فایل ایلوستریتور و ستند document شما ذخیره میشوند و حتی اگر فایل را باز و بسته کنید، دوباره قابل مشاهده هستند.

حتی میتوانید برای دیدگاه های مختلف خودتان، روی کیبورد، کلید میان بر هم تعریف کنید ! برای ایجاد نمایش های سفارشی حتی بیشتر وقت صرفه جویی، شما می توانید میانبرهای صفحه کلید برای نمایش های سفارشی خود را ایجاد کنید. برای انجام این کار به Edit> Keyboard Shortcuts بروید و Commands Menu را از منوی pop-up در گفت و گو میانبرهای میانبر انتخاب کنید. از اینجا، به سمت پایین حرکت کنید تا زمانی که به منوی کشویی بروید. اکنون می توانید میانبرهای صفحه کلید را تا ده نمایش سفارشی تنظیم کنید. این میانبرهای صفحه کلید به هر گونه نمایش سفارشی در یک سند اعمال می شود، بنابراین هر بار که یک نمایه سفارشی ایجاد نمی کنید، لازم نیست که میانبرهای صفحه کلید را تعریف کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد میانبرهای صفحه کلید سفارشی، از میانبرهای صفحه کلید سفارشی پست Vectips را بررسی کنید. در ادامه با ما سایر آموزش های فارسی رایگان ایلوستریتور با ما همراه باشید.

 

فیلم آموزشی Video Tutorial 

پخش آنلاین : آموزش ساخت دیدگاه دلخواه در ایلوستریتور به زبان فارسی Illustrator CC custom views

نسخه کامل این آموزش تصویری ایلوستریتور به زبان فارسی :

آموزش illustrator به زبان فارسی

نسخه کامل آموزش ساخت و طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور :

آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا