آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش طراحی تی شرت مردانه‏ با ادوبی ایلو ستریتر Illustratorcc

آموزش طراحی ادوبی ایلاستریتر گرافیکی هنری adobe Illustrator

آموزش طراحی ادوبی ایلاستریتر گرافیکی هنری adobe Illustrator

آموزش طراحی ادوبی ایلاستریتر : آیا تا بحال از طراحی های هنری ای جذابی که روی تابلوهای بزرگ در خیایان ها و یا روی تری شرت ها دیده اید، شگفت زده شده اید ؟

این طرح های گرافیکی جذاب به احتمال زیاد در صفحه کاری ادوبی ایلاستریتر Illustrator و با ابزار های drawing tablet و یا اپلیکیشن های ترسیم بردار vector application ترسیم شده اند!

در این دوره آموزشی شروع کار با ادوبی ایلو ستریتر Getting Started with a Tablet in Illustrator ، میخواهیم دقیقا روی آن دو ابزار فوکوس کنیم.

در گام اول، صفحه کاری یا همان Tablet خودتان را برای استفاده در محیط tablet باید تنظیم و آماده کنید .

در گام بعدی، یاد خواهید گرفت که چطور از ابزارهای مختلف که مخصوص تبلت شما هستند استفاده کنید .مثلا ابزار براش brush tool ، بوم براش blob brush و ابزار پاک کن eraser .سپس نحوه ساخت قلموی دلخواه custom brushes توسط خودتان را تمرین خواهیم کرد تمام این کارها را در حین ساخت و طراحی یک نوشته روی  t-shirt انجام خواهیم داد!

در پایان این کورس course ، به راحتی میتوانید پتانسیل فراوان پروژه های هنری خودتان را که توسط ابزار های فوق العاده drawing tablet در اختیارتان قرار گرفته را کنترل کنید.این دوره آموزشی کاری از سایت pluralsight و مربی گری آقای Gary Simon به مدت 1 ساعت و 50 دقیقه است.

Illustrator cc یکی از بهترین و قوی ترین اپلیکشن های گرافیکی وکتور هست که واقعا میتوانید کارهای هنری چشم نوای را با آن طرحی کنید!

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش Pluralsight – Getting Started with a Tablet in Illustrator

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا