مدل سه بعدی کاراکتر انسان

آبجکت و پرسوناژ سبک انسان برای تری دی مکس 3D People

دانلود رایگان آبجکت انسان Evermotion 3d people

آبجکت آدم 3بعدی اورموشن Evermotion 3D People

خیلی از دوستان درخواست آبجکت انسان سبک برای تری دی مکس را در قسمت کامنت ها داده بودن و من مجموعه evermotion 3D People را به شما پیشنهاد میکنم. که بسیار سبک و جزئیات قابل قبولی دارند که حتی میتوانید در نماهای نزدیک هم از آنها در نرم افزار های 3ds max vray کنید.

در این قسمت ، دانلود رایگان آبجکت 3dmax فیگور انسان را برای شما داریم که به صورت با کیفیت بالا و حجم کم و به صورت آمده به رندر هستند. و محصولی جدید از آبجکت های انسان 3d کمپانی Evermotion حاوی 50  مدل از مدل انسان در حالت های و هماهنگ با موتور رندر Vray مخصوص 3Ds max است.تمام آبجکت ها با جزئیات بسیار بالا و متریال و shadered  لازم و برای 3Dmax 2009 و بالاتر طراحی شدند.از این شیدر ها میتوانید برای متور های Scanline ، و V-Ray و Mental Ray بفرمایید.

در این پک، برای طبیعی تر شدن رندر به همراه تکسچر و متریال ارائه شده است.این مجموعه به صورت نصبی هست و AutoRun دارد .برای اطلاعات بیشتر کاتالوگ مربوط را دانلود کنید.

دانلود پرسوناژ آبجکت انسان Download Evermotion 3Dpeople Vol.1

آبجکت انسان مرد 3d-people آبجکت انسان زن 3d-people آبجکت انسان evermotion دانلود آبجکت انسان 3d-people آبجکت انسان evermotion 3d-people آبجکت انسان evermotion 3d-people آبجکت انسان evermotion 3d-people آبجکت انسان evermotion 3d-people آبجکت انسان کار تجارت 3d-people آبجکت انسان در حال راه رفتن 3d-people

دانلود پکیج پرسوناژ انسان از شرکت اورموشن Evermotion 3D People vol.1

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir  :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا