پلاگین آنریل انجین

دانلود پلاگین آنریل انجین: طراحی مرحله لول Dungeon Architect v4.23 Unreal Engine

دانلود پلاگین آنریل انجین: طراحی مرحله لول Dungeon Architect Unreal Engine

دانلود پلاگین Dungeon Architect v4.23 Unreal Engine design levels

طراحی مرحله یا همان level creation یکی از وقت گیر ترین مراحل در بازی سازی است که شامل وارد کردن تمام asset ها  و چیدن و جانمایی آنها و … است. در این قسمت میخواهیم پلاگین دراگون آرشیتکت Dungeon Architect را به شما معرفی کنیم که روی extends the UE4 Editor محیط آنریل انجین نصب شده کار ساده سازی پروسه level creation process را انجام میدهد.

پلاگین Dungeon Architect v4.23 که کاری از شرکت unrealengine است، با چند کلیک ساده، به صورت رویه ای، میتواند در طراحی لول vast levels بازی به شما کمک کند.تعداد زیادی پارامترهای قابل ویرایش tweakable parameter دارد و میتوانید در حین بازی سازی آنریل انجین design time یا به صورت runtime از آن استفاده کنید.

با این پلاگین میتوانید به صورت دستی، طراحی غالب های مرحله بازی design layout of levels را به راحتی انجام بدهید. و کنترل کننده های هنری خیلی خوبی با ابزارهای ویرایشگر custom editor tools مانند : ابزار پینت براش، ولوم سلکت Volumes و … دارد و این پلاگین به صورت اتوماتیک، محیط اطراف آن را automatically build the environment میسازد.

با این پلاگین میتوانید ظاهر و حس مرحله بازی را با ابزار قدرمند Graph based Theme Editor بسازید. و اتوماتیک تمام مدل های سه بعدی meshes و بازیکن actors و جمعیت و سایر آبجکت های اطراف آن را مانند دیوارها around walls، کف طبقه floor ،درب ها، و  راه پله ها stairs و … را میسازد.

فایل های تم Theme files به صورت asset های جداگانه ذخیره میشوند و به این صورت میتوانید از آنها در سایر پروژه ها هم استفاده کنید .

پلاگین Dungeon Architect  توسعه پذیری خوبی دارد و برای شما various extension points فراوانی را فراهم میکند و میتوانید blueprint based logic هایی را در level های مختلف برای خودتان داشته باشید . مثلا در قسمت سلکتور Selectors ، ترنس فورم Transformers ها و در مارکر امیتور Marker Emitters و …

 پلاگین دراگون آرشیتکت طراحی حرفه ای Dungeon Architect v4.23

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش Dungeon Architect v4.23

 

دانلود پلاگین آنریل انجین: طراحی مرحله لول

Download Unreal Engine asset – Dungeon Architect v4.23

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل

نحوه کرک پلاگین Dungeon Architect v4.23

1. In your game’s root directory, create a folder named Plugins
 2. Copy the DungeonArchitect folder found in this archive under Plugin/4.X/ into your game’s plugin folder (which was created in step 1)
 3. Restart the Unreal Editor (if already open)
 4. Refer the quick start guide to get started with existing samples and refer the User guide for product documentation

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21096 :لینک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا