آموزش کامپوزیت

آموزش کامپوزیت تصاویر رندر شده با عناصر طبیعی افترافکت After Effects

دانلود آموزش کامپوزیت تصاویر رندر گرفته شده افتر افکت Distorting Nature After Effects

آموزش حرفه ای کامپوزیت رندر با عناصر طبیعی افترافکت After Effects

در این سری از آموزش های افترافکت سی سی After Effects tutorial ، میخوایم بپردازیم به کامپوزیت المنت ها و عناطر compositing elements طبیعی و المنت هایی که در کامپیوتر خلق میشوند. وقتی که این عناطر طبیعی و مصنوعی را با یکدیگر کامپوزیت کردیم، وقت آن میرسد که آنها را دیستورت distort و با یکدگیر مچ و هماهنگ کنیم.

اول از همه کلیپ یا همون فوتیج footage خودمان را برسی و محک میزنیم و شات خود را تنظیم setting up shot میکنیم و یک صفحه فرضی قرار میدهیم و تصمیم میگیرم که چطور اون المنت ها را با یکدیگر ادغام integrate کنیم.

بعدش با استفاده از عناطر سه بعدی 3D space و اون صفحه مرجع و فرضی (reference plane) که قرار دادیم، پدیده های فیزیکی ای که در پسپکتو اتفاق می افتد را(مانند شنا کردن یک غو در برکه آب) شبیه سازی میکنیم

بعدا از اینکه با دقت فوتیج  مرجع خودمان (reference footage) را مورد برسی قرار دادیم، با استفاده از افکت موج در افترافکت(radio waves effect)، و مپ جابه جایی (displacement map) میایم و روی آب اعوجاج ایجاد میکنیم واین حرکت موجی آب را با غو ایی که در حال شنا هست را مچ میکنیم

سپس برای طبیعی تر شدن پروژه، افکت نورخورشید (simulate sun’s light effect) را روی آن اعواج آب (ripples ) شبیه سازی میکنیم تا سایه ها و نقاط تیره و روشنی (shadows – highlights) را روی موج های آب به وجود بیاورد.

اصلاح و تطبیق رنگ After Effects (کامپوزیت سه بعدی)

سپس به مبحث اصلاح رنگ در افترافکت color correct خواهیم پرداخت و با استفاده از ابزار کرو curves و edge matte ، کنتراست غو را با محیط طبیعی ای که در آن وجود دارد، natural environment تنظیم میکنیم.

و در آخر، انعکاس غو روی آب و اعوجاج distort reflection انعکاس آنها روی آب موج دار را شبیه سازی میکنیم.در پایان این دوره تمرینی افترافکت After Effects training ، مهارت تان در مچ کردن المنت های طبیعت naturally ، بسیار بالاتر خواهد رفت.

 

فیلم آموزش تصویری افتر افکت Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش حرفه ای کامپوزیت رندر با عناصر طبیعی افترافکت
  • نرم افزارهای استفاده شده : After Effects
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 1 ساعت

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا