آموزش کامپوزیت

آموزش کامل کامپوزیت بلندر : نوپردازی رندرگیری Compositor Blender

دانلود آموزش کامپوزیت بلندر نوپردازی رندرگیری صفر تا صد خروجی Compositor Blender

آموزش کامپوزیت بلندر Introduction to Compositor in Blender

به دوره آموزش مقدماتی بلندر Blender خوش آمدید. ساخت یک صحنه سه بعدی 3D scene از ابتدا یا انتها، کاری واقعا هیجان انگیز هست و گاهی میتواند چالش برانگیز شود.

در این دوره آموزش کامپوزیت بلندر Introduction to Compositor in Blender ، میخواهیم به اعماق این نرم افزار برویم و تمام ویژگی های این نرم افزار قدرتمند کامپوزیت کننده Compositor را برسی کنیم.

برای شروع تنظیمات اولیه و آشنایی با محیط بلندر set up Blender workspace را انجام خواهیم داد و یاد خواهیم گرفت که چطور در محیط بلندر گردش navigate کنیم و با منوها و … آشنا خواهیم شد.

در گام بعدی، با ویژگی های پیش رفته مانند عملکردهای Node Editor functions و لایه های رندر render layers آشنا خواهیم شد و کاری خواهیم کرد که افکت های ما روی پروژه بدخشند و به روشنی work really shine کار کنند!

در گام آخر، به کارهایی که به واقعی تر شدن look realistic ظاهر کار کمک میکنند، خواهیم پرداخت و انواع افکت های دوربین بلندر مانند : depth-of-field را به رندرهایمان اضافه خواهیم کرد و کار کامپوزیت compositing خودمان را با تصاویر بگراند photo background انجام خواهیم داد.

پس از گذراندن این دوره آموزشی، میتوانید صحنه های ویدئویی کامپوزیت create scenes برجسته ای را بسازید که ظاهر فوق العاده ای دارند و میتوانید برای کارهای شخصی و هم به عنوان نمونه کار portfolio از آنها استفاده کنید.این دوره آموزشی کاری از شرکت pluralsight و به مربی گری آقای Mark Masters به مدت 3 ساعت است. و توصیه میکنیم که با بلندر ورژن Software Blender v2.77 و بالاتر این دوره را دانلود و دنبال کنید.

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا