آموزش مدلسازی

آموزش فارسی آرشیکد : کار با قالب های آماده Archicad template

آموزش فارسی آرشیکد : کار با قالب های آماده Archicad template

آموزش نحوه کار با قالب های آرشیکد Archicad template

به ادامه آموزش های فارسی نرم افزار Archicad ، خوش آمدید. همان طور که میدانید، آرشید از قالب های آماده زیادی پشتیبانی میکند که میتوانید برای شروع بکار از انها استفاده کنید. در این آموزش، به نحوه استفاده از این قالب های آماده Archicad خواهیم پرداخت.وقتی که برای اولین بار نرم افزار آرشیکد را اجرا میکنید، سوالی در مورد انتخاب قالب از شما خواهد پرسید.در این دوره آموزشی، من از حالت استاندارد استفاده میکنم.

در واقع قالب های آرشیکد Archicad template ، مجموعه ای از تنظیمات آماده است که ما آن تظیمات وشیت ها را که برای خودمان شخصی سازی کرده ایم را داخل یک فایل فرمت TPL. ذخیره میکنیم.و البته میتوانید در پروژه های آینده خودتان هم از آن استفاده کنید.و دیگر لازم نیست در هر پروژه جدید، کلی تنظیمات، چیدمان ها و فایل های مختلف را وارد کنید و به مقدار زیادی سرعت کاری شما بالا خواهد رفت.

در این دوره آموزشی آرشیکد، به جای اینکه به شما نشان بدهم که template چه هست، میریم و باهم یک قالب آماده جدید را درست میکنیم…برای شروع، این دوره، کنترل کنید که همه لایه های شما روشن و باز باشند .و اینکار را در قالب یک پروژه عملی به شما نشان خواهم داد. کل این پروسه را میتوانید به صورت ویدئویی در پنجره زیر آنلاین تماشاکنید یا به فایل ویدئو این قسمت را دانلود کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی آرشیکد : کار با قالب های آماده Archicad template

نسخه کامل آموزش فارسی آرشیکد ArchiCAD : (از صفر تا صد)

دانلود آموزش نرم افزار آرشیکد به زبان فارسی 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا